Екскурсія для груп «Львівські брами в...»

Там, у дворах львівських кам'яних, завмерло казкове дійство. У маленькому просторі, прихованому від стороннього ока, грали діти, закохувалися юнаки і дівчата, старіли і вмирали герої міста. Там вони писали і розмальовували книгу, залишки сторінок якої ми, нинішні, дописуємо.

  

Зустріч з гідом на ґанку Галицької брами, через яку колись в місто заїжджали королі.

Ви потрапите в Бернардинський дворик - середньовічний монастирський комплекс з фортифікаційними укріпленнями. Багато легенд і реальних історичних подій зберігають не тільки стіни, а й підземелля монастиря бернардинців, де кожен з багатьох його закутків дихає старовиною. Все тут завмерло так, ніби й не було останніх чотирьохсот років світової історії. Пройшовши через Глинянську браму, вимощену унікальною дерев'яною бруківкою, та вузькими вуличками, вимощеними бруківкою, ми потрапляємо в творчий дворик - один з унікальних стихійних музеїв вуличної культури Львова - «вірменку», який став творчою «батьківщиною» багатьох лідерів сучасної музики та мистецтва.
Далі потрапите в тихий і затишний Італійський дворик палацу Корнякта, який по праву вважається одним з найромантичніших прикрас центру Львова. Ви поринете в романтичну атмосферу середньовічної Італії в кафе «Італійський дворик». А аромат справжньої львівської кави, що панує тут, огорне Вас атмосферою таємничості, що зберігає безліч історій і легенд.

Гід також прогуляється з Вами крізь брами в улюблені львів'янами дворики, де «застигла краса, закута в камінь» і тече яскраве сучасне життя ...

Тривалість пішохідної оглядової екскурсії 3 години.

Вартість для групи пішохідної оглядової екскурсії під запит.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

*Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсоводами з вищою освітою і стажем мінімум 5 років.

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.