Тур збірний TOP ROME-MILAN

Дати заїздів - Тур організовується по суботах з січня до жовтня 2020 року

Маршрут:Рим-Неаполь * -Помпеі * -Ватікан-Флоренція-Венеція-Сірміоне-озеро Гарда-Мілан

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

1 день (субота) - Прибуття в аеропорт Рима і трансфер в готель. Вільний час для самостійного ознайомлення з Вічним Містом.
Вільна вечеря і ніч в готелі.

2 день (неділя) Сніданок в готелі. У першій половині дня екскурсія з гідом по класичному Риму для знайомства з основними пам'ятками імператорського Риму. Вільний час на обід і вільна друга половина дня або ж додаткова екскурсія з гідом "Рим епохи Бароко". Повернення в готель ввечері. Вільна вечеря або за додаткову плату вечеря в типовому ресторані в центрі Риму. Ніч в готелі.
Харчування: сніданок

3 день (понеділок) - РИМ
Сніданок у готелі. Вільний день або ж додаткова екскурсія в колоритний Неаполь і Помпеї місто відомий своєю трагічною долею, але прекрасно зберіг історичні артефакти. Вільний час або за додаткову плату обід в ресторані в Помпеях. Повернення ввечері в готель в Римі, Вільна вечеря і ніч в готелі.
Харчування: сніданок

4 день (вівторок) РИМ
Сніданок у готелі. У першій половині дня екскурсія з гідом в Музей Ватикану - відомого своєю величезною колекцією творів мистецтва з відвідуванням Сикстинської Капели. Вільний час на обід. Увечері переїзд на автобусі в околиці Флоренції. Розміщення в готелі, Вільна вечеря і ніч в готелі.
Харчування: сніданок

5 день (середа) ФЛОРЕНЦІЯ - ОКОЛИЦЯ ВЕНЕЦІЇ
Сніданок в готелі і переїзд на автобусі до Флоренції. У першій половині дня - екскурсія з гідом по Флоренції, яка є не лише колискою Відродження, а й одним з найзагадковіших міст світу. Вільний час на обід або за додаткову плату обід в типовому ресторані в тосканському палаці. Екскурсія з гідом для ознайомлення з шедеврами галереї Уффіці - самого знаменитого музею в світі. До вечора - переїзд на автобусі в околиці Венеції, розміщення в
готелі, Вільна вечеря і ніч в готелі.Харчування: сніданок

6 день (четвер) ОКОЛИЦЯ ВЕНЕЦІЇ - ВЕНЕЦІЯ - ОКОЛИЦЯ ОЗЕРА ГАРДА
Сніданок в готелі і переїзд до Венеції. Огляд з гідом центру цього дивного, єдиного у своєму роді міста. Вільний час
або за додаткову плату обід в ресторані поруч з площею Сан-Марко. Вільна друга половина дня або за додаткову плату прогулянка на гондолі або екскурсія з гідом до Палацу Дожів. Увечері - відправлення на автобусі в околиці озера Гарда. По дорозі - зупинка для дегустації знаменитих вин області Венето. Увечері розміщення в готелі, вільний час. Ніч в готелі.
Харчування: сніданок

7 день (п'ятниця) ОКОЛИЦЯ ОЗЕРА ГАРДА - Сірміоне - МІЛАН
Сніданок в готелі і вільна перша половина дня в Сірміоне- відомому курортному містечку, який славиться термальними джерелами і фортецею Скалигером. Для охочих факультативна екскурсія на катері по озеру Гарда. Відправлення в Мілан і після прибуття - екскурсія з гідом по місту. Розміщення в готелі, Вільна вечеря і ніч в готелі ..
Харчування: сніданок

8 день (субота) МІЛАН
Сніданок у готелі. У встановлений час трансфер з готелю в аеропорт Мілана.
Харчування: сніданок.
Завершення обслуговування.

Вартість з людини в складі збірної групи:

Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою.У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.