Тур збірний TOP ROME-MILAN

Дати заїздів - субота:

Маршрут: Рим-Венеція-Сан Марино-Флоренція-Мілан

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

1 день (субота) - Прибуття в аеропорт Рима *. Зустріч з російськомовним супроводжуючим Розміщення в готелі в Римі. Вільний час або факультативна екскурсія "Рим епохи бароко" з відвідуванням найвідоміших фонтанів і площ вічного міста. Ніч в готелі.
* Час очікування групового трансферу в АПТ - максимум 2 години з моменту виходу в зал прильоту і зустрічі з асистентом / водієм.

2 день (неділя) Сніданок в готелі. Вільний час для прогулянки по місту або факультативно відвідування аутлет «Кастель Романо». Вільний час на обід. Переїзд в Рим. Оглядова екскурсія по Риму: Римський форум і Колізей (зовні), площа Венеції та Капітолійський пагорб. Факультативно вечеря з поданням в одному з типових ресторанів Риму, що знаходяться в відомому районі Трастевере і факультативна екскурсія по нічному Риму. Ніч в готелі Риму.

3 день (понеділок) - Сніданок в готелі. Вільний час в Римі для прогулянки по місту або шопінгу та екскурсія в Музеї Ватикану і Сикстинську капелу з відвідуванням собору і площі св.Петра. Вільний час на обід. Переїзд в Болонью, під час якого відбудеться зупинка для дегустації італійського "трюфеля" і оливковрї олії. Розміщення в готелі в околицях Болоньї. Ніч в готелі.

4 день (вівторок) Сніданок в готелі та від'їзд до Венеції. Переїзд на катері в напрямку площі Сан Марко. Оглядова екскурсія по Венеції (площа Сан Марко, палац Дожів зовні, собор св. Марка і міст Ріальто). Вільний час на обід або факультативно обід в ресторані в Венеції поруч з площею Сан Марко. У другій половині дня факультативні прогулянка на гондолі та екскурсія до Палацу Дожів. Увечері відправлення на катері до місця стоянки автобуса. Переїзд в Емілію Романью. Розміщення і ніч в готелі.

5 день (середа) Сніданок в готелі. Вільний час для прогулянки по місту або шопінгу. Вільний час на обід. У другій половині дня переїзд на автобусі в Сан Марино та його відвідування. Повернення в готель чи факультативно вечерю в ресторані з панорамним видом на Сан Марино - одна з найменших і древніх держав у світі. Ніч в готелі.

6 день (четвер) Сніданок в готелі. Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія по історичному центру Флоренції (базиліка Санта Марія Новела, церква Санта Кроче, площа Синьорії, Понте Веккьо). Вільний час на обід або факультативно обід в одному з Палаців знаменитої родини меценатів Медічі. Вільний час і екскурсія в галерею Уффіци. Переїзд на швидкісному поїзді в Мілан. Зустріч на вокзалі з асистентом і трансфер в готель по туру. Вільний час і ніч в готелі.

7 день (п'ятниця) Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Мілану. Вільний час і ніч в готелі.

8 день (субота) Сніданок в готелі та трансфер в АПТ Мілана *.
* точний час виїзду групового трансферу повідомляється асистентом за день до вильоту.

Для поїздки необхідно мати біометричний паспорт!

Вартість в у.о. з людини в складі збірної групи: Hotel 3*DBL €718,00 TRPL €712,00 SGL 952,00  ДОПЛАТА HB €146,00

Оплата 1 у.о. = € по внутр. курсу ТО на день оплати в гривнях.
Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою.У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.