Тур збірний з Болоньї «Тиждень в Італії» з суботи

Дати заїздів - субота:

Маршрут: Болонья-Урбіно-Ріміні-Сан Марино-Рим-Неаполь-Помпеї-Матера-Барі-Альберобелло-Адрія-Равенна-Болонья 

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

1 день (субота)
Прибуття в аеропорт Болоньї *. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Розміщення в готелі на Адріатичному узбережжі. У другій половині дня вільний час або факультативна екскурсія в Урбіно - Рафаеля Санті, батьківщину одного з найважливіших центрів епохи Відродження, історичний центр якого знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Повернення в готель чи факультативно вечерю в Сан Марино в ресторані з панорамним видом на одне з найменших і древніх держав в світі. Ніч в готелі на Адріатичному Узбережжя.
* Час очікування групового трансферу в АПТ - максимум 2 години, з моменту виходу в зал прильоту і зустрічі з асистентом / водієм. У разі прильоту туристів рейсами після 13 годин, факультативна екскурсія в Урбіно не надається.

2 день (неділя)
Сніданок у готелі. Вільний час в Ріміні для прогулянки або шопінгу. Вільний час на обід. У другій половині дня переїзд на автобусі в Сан Марино, найдавнішого в Європі держави і його відвідування. Переїзд в Рим. Розміщення в готелі. Факультативно вечеря з поданням в одному з типових ресторанів Риму, що знаходяться в знаменитому районі Трастевере і факультативна екскурсія по нічному Риму. Ніч в готелі.

3 день (понеділок)
Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Риму з відвідуванням церкви Сан-Нікола-ін-Карчере. Вільний час або факультативна екскурсія в Музеї Ватикану і Сикстинську капелу, з відвідуванням собору і площі св. Петра. Переїзд в Неаполь, під час якого здійсниться зупинка для дегустації знаменитого італійського лікеру "лімончелло" і пасти. Розміщення в готелі в околицях Неаполя. Ніч в готелі.

4 день (вівторок)
Сніданок у готелі. Вільний день в готелі або факультативна екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї «Музей під відкритим небом»: Після сніданку відправлення на автобусі в Помпеї, екскурсія в археологічний комплекс. Вільний час або факультативно обід зі стравами неаполітанської кухні. Переїзд в Неаполь і оглядова екскурсія. Повернення в готель. Вільний час або факультативно вечерю в одному з типових ресторанів Сорренто зі спектаклем "тарантела" - неаполітанські пісні і танці. Ніч в готелі.

5 день (середа)
Сніданок у готелі. Переїзд в Матеру. Екскурсія по Матері - місту, відомому у всьому світі історичними кварталами Сассо, де розташовані печерні будинку, включені в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Переїзд в напрямку Барі. Місто знамените тим, що тут знаходиться одна з найважливіших православних церков на Заході з мощами шанованого святого Миколая Угодника. Оглядова екскурсія по Барі. Після екскурсії поїздка в аутлет Puglia Village, вільний час на шопінг. Розміщення в готелі в околицях Барі. Ніч в готелі.

6 день (четвер)
Сніданок у готелі. Переїзд в Барі. Відвідування Базиліки Святого Миколая. Вільний час або для бажаючих можливість прийняти участь в православній літургії в базиліці Святого Миколая. Вільний час на обід. Факультативна екскурсія в Альберобелло - мініатюрне містечко, взятий під охорону ЮНЕСКО, який славиться своїми білосніжними будиночками трулли. Повернення в готель в околицях Барі. Ніч в готелі.

7 день (п'ятниця)
Сніданок у готелі. Переїзд в Андрієві. Вільний час або факультативна екскурсія в замок Кастель-дель-Монте: був побудований Фрідріхом II за часів Римської імперії в XIII столітті. Це один з найбільш загадкових замків світу, повний таємниць і символів. Вільний час на обід. У другій половині дня переїзд на Адріатичне узбережжя. Зупинка в Ланчано і відвідування Сантуаріо Євхаристійного Дива. Потім зупинка в Лоретто і відвідування "Будинки Божої Матері". Розміщення в готелі на Адріатичному узбережжі. Ніч в готелі.

8 день (субота)
Сніданок у готелі. Вільний час або факультативна екскурсія в Равенну - місто візантійського мистецтва.
Трансфер в АПТ Болоньї *.
* Точне час виїзду групового трансферу повідомляється асистентом за день до вильоту.

Для поїздки необхідно мати біометричний паспорт!

Вартість з людини в складі збірної групи: 

Hotel 3*DBL €369,50 TRPL €361,50 SGL €515,50 ДОПЛАТА HB €130,50
Hotel 4*DBL €561,50 TRPL €546,50 SGL €769,50 ДОПЛАТА HB €161,50

Оплата 1 у.о. = € по внутр. курсу ТО на день оплати в гривнях.
Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою.У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.