Тур збірний з Риму «Тиждень в Італії» з неділі

Дати заїздівнеділя:

Маршрут:Рим-Венеція-Сан Марино-Флоренція-Неаполь-Рим

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

1 день (неділя) - Прибуття в аеропорт Рима *. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Розміщення в готелі Риму. Факультативно вечеря в одному з типових ресторанів Риму, що знаходяться в знаментітом районі Трастевере і факультативна екскурсія по нічному Риму. Ніч в готелі.
* Час очікування групового трансферу в АПТ - максимум 2 години з моменту виходу в зал прильоту і зустрічі з асистентом / водієм.

2 день (понеділок) Сніданок в готелі. Вільний час в Римі для прогулянки по місту або шопінгу або факультативна екскурсія в Музеї Ватикану і Сикстинську капелу з відвідуванням собору і площі св.Петра. Вільний час на обід. Переїзд в Болонью, під час якого відбудеться зупинка для дегустації італійського "трюфеля" і оливкового масла. Розміщення в готелі в околицях Болоньї. Ніч в готелі.

3 день (вівторок) Сніданок в готелі і від'їзд до Венеції. Переїзд на катері в напрямку площі Сан Марко. Оглядова екскурсія по Венеції (площа Сан Марко, палац Дожів зовні, собор св. Марка і міст Ріальто). Вільний час на обід або факультативно обід в ресторані в Венеції поруч з площею Сан Марко. У другій половині дня факультативні прогулянка на гондолі і екскурсія до Палацу Дожів. Увечері відправлення на катері до місця стоянки автобуса. Переїзд в Емілію Романью. Розміщення і ніч в готелі.

4 день (середа) Сніданок в готелі. Вільний час для прогулянки по місту або шопінгу. Вільний час на обід. У другій половині дня переїзд на автобусі в Сан Марино та його відвідування. Повернення в готель чи факультативно вечерю в ресторані з панорамним видом на Сан Марино - одна з найменших і древніх держав в світі. Ніч в готелі.

5 день (четвер) Сніданок в готелі. Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія по історичному центру Флоренції (базиліка Санта Марія Новела, церква Санта Кроче, площа Синьорії, Понте Веккьо). Вільний час і факультативно обід в одному з Палаців знаменитої родини мецінатов Медічі. Вільний час або факультативно екскурсія в галерею Уффіци. Переїзд на узбережжя Одіссея. Розміщення і ніч в готелі.

6 день (п'ятниця) Сніданок в готелі. Вільний день в готелі або факультативна екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї «Музей під відкритим небом»: після сніданку відправлення на автобусі в Помпей, екскурсія в археологічний комплекс. Вільний час на обід або факультативно обід в ресторані неаполітанської кухні. У другій половині дня переїзд в Неаполь і оглядова екскурсія. Повернення в готель в околицях Узбережжя Одіссея. Ніч в готелі.

7 день (субота) Сніданок в готелі. Переїзд в Рим. Вільний час для прогулянки по місту і відвідування аутлета «Кастель Романо». Вільний час на обід. Повернення в Рим. Оглядова екскурсія по Риму: Римський форум і Колізей (зовні), площа Венеції і Капітолійський пагорб. Розміщення і ніч в готелі Риму.

8 день (неділя) Сніданок в готелі. Трансфер в АПТ Риму *.
* Точне час виїзду групового трансферу повідомляється асистентом за день до вильоту.

Для поїздки необхідно мати біометричний паспорт!

Вартість з людини в складі збірної групи:  

Hotel 3*DBL €378,00 TRPL €370,00 SGL €532,00 ДОПЛАТА HB €131,00

Hotel 4*DBL €578,00 TRPL €563,00 SGL €802,00ДОПЛАТА HB €162,00

Оплата 1 у.о. = € по внутр. курсу ТО на день оплати в гривнях.
Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою.У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.