Тур збірний з Риму «Тиждень в Італії» з суботи

Дати заїздів - субота:

Маршрут: Рим-Ватикан-Венеція-Сан Марино-Флоренція-Неаполь-Рим

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

1 день (субота) Прибуття в аеропорт Рима *. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Розміщення в готелі в Римі. Вільний час і екскурсія "Рим епохи бароко" з відвідуванням найвідоміших фонтанів і площ вічного міста. Ніч в готелі.
* Час очікування групового трансферу в АПТ - максимум 2 години з моменту виходу в зал прильоту і зустрічі з асистентом / водієм.
 
2 день (неділя) Сніданок в готелі. Вільний час в Римі для прогулянки або факультативно поїздка для шопінгу в аутлет «Кастель Романо». Вільний час на обід. У другій половині дня оглядова екскурсія по Риму: Римський форум і Колізей (зовні), площа Венеції і Капітолійський пагорб. Факультативно вечеря в одному з типових ресторанів Риму, що знаходяться в знаменитому районі Трастевере і факультативна екскурсія по нічному Риму. Ніч в готелі Риму.

3 день (понеділок) Сніданок і вільний час або факультативна екскурсія в місто-держава Ватикан, з відвідуванням площі і базиліки Святого Петра, Музеїв Ватикану з незабутньою Сікстинської капелою. Вільний час на обід. Відправлення в Болонью, під час якого здійсниться зупинка для дегустації італійського "трюфеля" і оливкової олії. Розміщення в готелі в околицях Болоньї. Ніч в готелі.

4 день (вівторок) Сніданок в готелі і відправлення до Венеції. Переїзд на катері в напрямку площі Сан Марко. Оглядова екскурсія по Венеції (площа Сан Марко, палац Дожів зовні, собор св. Марка і міст Ріальто). Далі вільний час або за додаткову плату обід в ресторані поруч з площею Сан Марко. У другій половині дня факультативні прогулянка на гондолі і екскурсія до Палацу Дожів.
 Увечері переїзд на Адріатичне узбережжя. Вільний час для вечері. Вільний час. Ніч в готелі.

5 день (середа) Сніданок в готелі. Вільний час для шопінгу і обід. У другій половині дня відправлення до Республіки Сан Марино - найдавнішу Республіку в світі і її відвідування. Увечері повернення в готель чи ж можливість повечеряти за додаткову плату в ресторані з панорамним видом на Сан Марино - одна з найменших і древніх держав в світі. Ніч в готелі.

6 день (четвер) Сніданок в готелі. Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія по історичному центру Флоренції (базиліка Санта Марія Новела, церква Санта Кроче, площа Синьорії, Понте Веккьо). Вільний час на обід або факультативний обід в одному з Палаців знаменитої родини меценатів Медічі. Вільний час або факультативна екскурсія в галерею Уффіци. Переїзд на узбережжі Одіссея, розміщення в готелі, вільний час на вечерю. Ніч в готелі.

7 день (п'ятниця) Сніданок в готелі і вільний день або факультативна екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї Вільний день в готелі або факультативна екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї «Музей під відкритим небом». Вільний час на обід або факультативно обід зі стравами неаполітанської кухні. У другій половині дня переїзд в Неаполь і оглядова екскурсія (не включене).
Повернення ввечері в готель, вільний час на вечерю. Ніч в готелі.

8 день (субота) Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Рима *.
* Точне час виїзду групового трансферу повідомляється асистентом за день до вильоту.

Для поїздки необхідно мати біометричний паспорт!

Вартість з людини в складі збірної групи: 

Hotel 3*DBL €378,00 TRPL €370,00 SGL €532,00 ДОПЛАТА HB €131,00

Hotel 4*DBL €578,00 TRPL €563,00 SGL €802,00 ДОПЛАТА HB €162,00

Оплата 1 у.о. = € по внутр. курсу ТО на день оплати в гривнях.
Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою. У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.