Тур збірний з Риму «Тиждень в Італії» з середи

Дати заїздів - Середа:

Маршрут: Рим-Флоренція-Равенна-Урбіно-Сан Марино-Венеція-Мілан-Рим

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

1 день (середа) - Приїзд в аеропорт Рима. Зустріч з російськомовним асистентом, переїзд та проживання. Вільний час для обіду і в другій половині дня екскурсія по Риму: Римський форум і Колізей (зовні), площа Венеції і Капітолійський пагорб. Повернення в готель, вільний час для вечері або факультативно вечерю в одному з типових ресторанів Риму, що знаходяться в знаментітом районі Трастевере і факультативна екскурсія по нічному Риму. Ніч в готелі Риму.

2 день (четвер) - Сніданок в готелі. Вільний час в Римі для прогулянки по місту або шопінгу або факультативна екскурсія в Музеї Ватикану і Сикстинську капелу з відвідуванням собору і площі св. Петра. Вільний час на обід. Повернення в готель. Вільний час на вечерю. Ніч в готелі.

3 день (п'ятниця) - Сніданок в готелі. Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія по історичному центру Флоренції (базиліка Санта Марія Новела, церква Санта Кроче, площа Синьорії, Понте Веккьо). Обід в одному з Палаців знаменитої родини мецінатов Медічі. Вільний час або факультативно екскурсія в галерею Уффіци. Переїзд на Адріатичне узбережжя, розміщення в готелі, вільний час на вечерю. Ніч в готелі.

4 день (субота) - Сніданок і вільний день в готелі на Адріатичному узбережжі або факультативна екскурсія в Равенну - місто візантійського мистецтва. Вільний час на обід. Після обіду факультативна екскурсія в Урбіно- батьківщину Рафаеля Санті, одного з найважливіших центрів епохи Відродження, історичний центр якого знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Повернення в готель. Вільний час на вечерю або ж факультативний вечерю в типовому романьольском ресторані з панорамним видом на Сан Марино - одна з найменших і древніх держав в світі. Ніч в готелі.

5 день (неділя) - Сніданок в готелі. Вільний час прогулянки або шопінгу. Вільний час на обід. Відправлення в Сан Марино - найдавнішу Республіку на світлі. Увечері переїзд в околиці Венеції, під час якого відбудеться зупинка для дегустації відомого італійського сиру «Пармезан», бальзамічного оцту міста Модена і солодкого вина «Ламбруско». Розміщення в готелі. Вільний час на вечерю. Ніч в готелі.

6 день (понеділок) - Сніданок в готелі і переїзд до Венеції. Оглядова екскурсія по Венеції (площа Сан Марко, палац Дожів зовні, собор св. Марка і міст Ріальто). Вільний час на обід або факультативний обід в ресторані в Венеції поруч з площею Сан Марко. У другій половині дня факультативні прогулянка на гондолі і екскурсія до Палацу Дожів. Увечері відправлення на катері до місця стоянки автобуса. Переїзд в околиці озера Гарда, під час якого відбудеться зупинка для дегустації знаменитих сортів венеціанських вин. Розміщення в готелі в околицях озера Гарда. Ніч в готелі.

7 день (вівторок) - Сніданок в готелі. Вільний час або факультативна оглядова екскурсія по Мілану. Вільний час або можливість пообідати в одному з місцевих ресторанів (не включене). У другій половині дня переїзд в Рим, під час якого відбудеться зупинка для дегустації знаменитого італійського "трюфеля" і оливкового масла. Розміщення і ніч в готелі Риму.

8 день (середа) - Сніданок в отеле.Трансфер в аеропорт Рима.
* Точне час виїзду групового трансферу повідомляється асистентом за день до вильоту.

Для поїздки необхідно мати біометричний паспорт!

Вартість з людини в складі збірної групи:

Hotel 3*DBL €388,00 TRPL €380,00 SGL €542,00

Hotel 4*DBL €572,00 TRPL €557 SGL €803,00 

Оплата 1 у.о. = € по внутр. курсу ТО на день оплати в гривнях.
Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою.У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.