Тур збірний з Риму «Відпочинок в Італії море + екскурсії» з понеділка

Дати заїздів - Понеділок:
червень: 03,10,17,24
липень: 01,08,15,22,29
вересень: 09,16,23,30
жовтень: 07

Маршрут: Рим-Террачіна-Рим-Капрі-Сперлонга-Гаета-Неаполь-Помпеї-Рим

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

1 день (понеділок) Прибуття в аеропорт міста Рим і груповий переїзд в Террачіна - невелике містечко недалеко від Риму. Піщані береги Террачіни омивають теплі і прозорі води Тірренського моря, що перетворює її в прекрасний морський курорт.Мягкій клімат, пам'ятки старовини, розвинена інфраструктура роблять Террачіна прекрасним місцем для відпочинку в Італії. Розміщення в готелі, вільний час для вечері. Ніч в готелі.
* Час очікування групового трансферу в АПТ - максимум 2 години з моменту виходу в зал прильоту і зустрічі з асистентом / водієм.

2 день (вівторок) Сніданок в готелі і відправлення в Рим. Оглядова екскурсія по Риму. Вільний час або факультативна екскурсія в Музеї Ватикану і Сикстинську капелу з відвідуванням собору і площі св. Петра. Повернення в готель. Ніч в готелі.

3 день (середа) Сніданок в готелі.Вільний день.Факультатівно екскурсія на цілий день на острів Капрі - «кам'яна квітка» Неаполітанської затоки. Переїзд на автобусі в Неаполь. Прибуття в порт Неаполя, посадка на катер і відправлення на острів Капрі. Екскурсія по острову Капрі. Вільний час на обід або факультативно обід в одному з ресторанчиків в Анакапрі з типовим для даного регіону меню. Увечері повернення в порт. Повернення в готель. Ніч в готелі.

4 день (четвер) Сніданок в готелі та вільний час до обіду для відвідування щотижневого міського «ринку». Вільний час на обід. Після обіду екскурсія в Сперлонга і Гаета з відвідуванням фабрики з виробництва моцарели з дегустацією. Ніч в готелі.

5 день (п'ятниця) Сніданок і відправлення на автобусну екскурсію на цілий день в Неаполь і Помпеї. Вранці відвідування розкопок в Помпеях. Вільний час на обід або факультативний обід в ресторані Помпей. Потім переїзд в Неаполь. Екскурсія по центру міста. Повернення в готель, вільний час для вечері. Ніч в готелі.

6 день (субота) Сніданок в готелі і вільний день для можливості насолодитися морем. Повернення ввечері в готель. Вільний час для вечері. Ніч в готелі.

7 день (неділя) Сніданок в готелі і вільний день для можливості насолодитися морем. Повернення ввечері в готель. Вільний час для вечері. Ніч в готелі.

8 день (понеділок) Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Рима *.
* Точний час виїзду групового трансферу повідомляється асистентом за день до вильоту.

Для поїздки необхідно мати біометричний паспорт!

Вартість з людиниу складі збірної групи:  

Hotel 3*DBL €425,00 TRPL €417,00 SGL €540,00 ДОПЛАТА HB €162,00

Оплата 1 у.о. = € по внутр. курсу ТО на день оплати в гривнях.
Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою.У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.