Тур збірний «Краків+Зоопарк та парк розваг ENERGYLANDIA»

Запрошуємо відвідати найбільший парк розваг для всієї родини Еnergylandia в Польщі!Це місце, де батьки не будуть просто контролювати своїх дітей, а зможуть пережити разом з ними незабутні моменти, де вони відмінно проведуть час разом, отримавши купу незвичайних і непорівнянних емоцій.

Даруйте дітям емоції, а не речі!

Маршрут: м.Львів-м.Краків-м.Затор-м.Львів.

Дати туру 2020: 

1 день
Самостійне прибуття до Львова. 07:00 Виїзд з з. вокзалу на територію Польщі.
Знайомство з першим містом по маршруту красивим польський містом на річці Вісла - м.Краковом, містом з багатовіковою історією.

 Тури в Краків Тури в Краків Тури в Краків

Трансфер до Краківського зоопарку - улюблене місце для дітей та дорослих з 1929 року, де налічується майже півтори тисячі мешканців.Тут ви зможете побачити найрізноманітніші тварини, такі як зебри, жирафи, олені, слони, ведмеді, тигри і багато інших. Особливою гордістю в зоопарку вважаються птиці, який нараховується кілька сотень. Найкрасивіша пташина колонія - рожеві фламінго, а прямо біля ваших ніг може вільно пробігти павич, які вільно гуляють по дорожкам.Світ приматів представлений кумедними Тамарінами, сором'язливими шимпанзе і галасливими мавпами, а лемури і сурикати немов зійшли зі сторінок улюблених мультфільмів (Вхідний квиток оплачується додатково). Вільний час 2,30 години.

Вечірня оглядова екскурсія по старому Кракову, розташованому на березі річки Вісли, місто славне безцінними пам'ятками культури та мистецтва, а його центр занесений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите пам'ятки міста: Середньовічні стіни Кракова з барбаканом і Флоріанськими воротами, Центральну площу з костелом Діви Марії, суконна рядами і ратушній вежею.(2 години)

Поселення в готель. Вільний час.

2 день

Сніданок.09:00 Трансфер в м.Затор в найбільший парк сімейних розваг Еnergylandia в Польщі.Вільний час до 16:00.

  

На місці вас чекають американські гірки, рафтинг і багато інших заходів для тих, хто любить як екстремальні розваги, так і спокійні! На площі в 26 гектарів можна знайти близько 60 різних видів аттракціонов.Energylandia - це перший справжній Парк розваг, що надає своїм клієнтам послуги на найвищому рівні, які призначені для людей будь-якого віку, від малого до великого. Energylandia - це місце, де батьки не будуть просто контролювати своїх дітей, а зможуть пережити разом з ними незабутні моменти, де вони відмінно проведуть час разом, отримавши купу незвичайних і непорівнянних емоцій.

На території оплачується єдиний вхідний квиток додатково.Про парк тут.

Переїзд в Україну. 

Орієнтовний повернення до Львова на з. вокзал після 24:00 в залежності від перетину кордону.

Вартість з людини 

Пакет лояльності :

SmileЗбери 5 друзів та отримай 50% знижки на турпакет або 10+1 безкоштовно! (Діє тільки на турпакет,не включає факультативи та вхідні квитки,додаткові послуги та інші програми лояльності).

SmileДля дітей до 6 років  на ліжку з батьками без претензій на обслуговування в готелі(2+1 або 2+2) вартість 1225 грн. (Діє тільки на турпакет,не включає факультативи та вхідні квитки,додаткові послуги та інши програми лояльності).

Smile Для дітей до 12 років знижка 350 грн. (Діє тільки на турпакет,не включає факультативи та вхідні квитки,додаткові послуги та інши програми лояльності).

У вартість входить:

У вартість не входить:

Важливо:

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.