Збірний тур «Солодкий Валентин»

Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.
«Що любов з'єднає, смерть не розлучить ...»
Дати:14-17.02.2019 р. в ці дати  також у Львові буде проходити «СВЯТО ШОКОЛАДУ». Гарантований тур від 2- осіб.

Свято шоколаду Львів

1 день

Прибуття до Львова.Трансфер в готель (здійснюється після 06:00).Поселення в готель (самостійно) за правилами розрахункового часу (розрахунковий час заселення після 14:00, виселення до 12:00, за раннє заселення доплата). Додатково можно замовити декор номера.

15:00 Зустріч з гідом - центр міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).Прогулянка по місцях львівських Ромео і Джульєтт.

«Що любов з'єднає, смерть не розлучить».
«Ляпас, що коштувала життя».

Під час екскурсії Ви пройдетеся по центральній історичній частині міста Середньовічного періоду, занесеної до спадщини ЮНЕСКО. Вас чекає: прогулянка по центральному проспекту Свободи, огляд ансамблю площі ринок. Ви відвідаєте Італійський дворик (вхідний квиток), який пам'ятає пристрасну любов польського короля Яна ІІІ Собеського до французької дворянці Марії Казимирі ... Побачите балкон закоханих, де колись польський король Владислав IV побачив чарівну дівчину Ядвішку Лушковскую - це була любов з першого погляду, історію якої переказують до наших днів. Побачите Домініканський собор, колись пережив справжні військові битви і, як це бувало в давні часи, через жінку так само. Далі ми перемістимося в частинку сходу - комплекс Вірменського кварталу. Пройдетися до Бернардинського монастиря, пам'ятника князя Данила Галицького - засновника Львова. Побачите готель "Жорж", пам'ятає свого постояльця Оноре де Бальзака, який поспішав до своєї нареченої Евеліни Ганської (3 години).

У гіда Ви отримаєте інформацію про найпопулярніші у туристів і львів'ян місцях відпочинку та розваг, а так само програму заходів.На кожне бронювання для орієнтації по місту і злачних місцях отримаєте карту міста.

Романтична вечеря за дод. плату (при свічках або без ...).Варіанти тут. З Днем Валентина! Хтось чекає від Вас зізнань ....

Можливо  Ви захочете в цей день зробити пропозицію руки  своїй коханій? Ми з радістю допоможемо.Варіанти тут.

2 день

Сніданок. За додаткову плату можливий і в ліжко ...

Екскурсія  по кавярням у Львові

10:00 Збір групи у Віденській кав'ярні-центр міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі). Оглядова пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави, а так само ...»

В цей день Ви підете по захоплюючому маршруту Львівських кав'ярень, де не тільки дізнаєтеся історію і традиції кавування, що закладаються ще з австрійських часів, але і зможете продегустувати ароматну Львівську каву (замовляється і оплачується самостійно).Дізнаєтеся секрет приготування «кави по-львівські» і захоплюючі історії з життя відомих діячів, пов'язані з львівськими закладами «Монополь», «Віденська», «Шотландська», «Атляс» і ін.В ході екскурсії Ви дізнаєтеся: які кав'ярні волів відвідувати Іван Франко, щоб за горнятком кави або чаю почитати свіжу пресу, де композитор Станіслав Людкевич написав більшість творів, як всесвітньо відомий математик Стефан Банах записував рішення рівнянь на серветках ....Кавярнями і Кнайпами (кнайпа від нім. Kneipe - «пивна») називають питні заклади в Польщі, а також на заході України. Крім напоїв в кнайпі подають також і страви, тому межа між кнайпами і рестораном нечітка. Вони були і є місцем побачень, ділових переговорів, відпочинку, зустрічей творчої інтелігенції та громадських діячів.Коли не було радіо, телебачення та Інтернету галичани приходили сюди, щоб дізнатися новини, які зліталися сюди не тільки з околиць, а й з далеких країн ...Кількість кнайп і кавярень дивує, навіть в порівнянні з теперішнім часом, своєю різноманітністю і географією.Гуляючи вуличками, оточеними ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, Ви також коротко познайомитеся з частинкою його історії і деякими культовими кавово-шоколадними закладами Львова. ( 3 години)

Вільний час для самостійних прогулянок по місту і участі в заходах "Свято шоколаду". www.shokolad.lviv.ua. Вас чекають конкурси, розваги для дітей і дорослих, майстер класи.

3 день

Вільний день. Факультативно пропонуємо поїздку в Карпати (400 грн.). Детальніше>

4 день

Виселення з готелю за правилами розрахункового часу.

10:00.Збір групи в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів».
«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

Гид во Львове Львов экскурсии Экскурсовод по Львовуромантический ужин

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну. Тривалість 3 години.

Вільний час для самостійних прогулянок містом, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

Самостійний трансфер на вокзал.Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. при 2х місному розміщенні:

Ціна вказана на номери категорії «стандарт».

Проживання в готелі рівня 2 ** /апартаменти від 2450 грн. без сніданку
Проживання в готелі рівня 3 *** від 3300 грн. зі сніданком не в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 3 *** від 3850 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі 4 **** від 6250 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати тур

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

 

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.