Збірний тур 1 день «Зимовий Беркут»

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих білим покривалом або освітлених яскравим сяйвом дня ... Зупинитися на мить і прислухатися до свисту вітру і шуму лісу ... Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Чисте повітря і незаймана природа ясно дадуть вам зрозуміти -ви нарешті в Карпатах!

Одноденна поїздка для туристів, які хочуть помилуватися Карпатами за один день.

  

Маршрут: Львів-Карпати Гірськолижний комплекс «Захар Беркут»-Львів
Дати:   субота до 23.02.19 та при наявності снігу та бажаючих.

08:30  виїзд зі Львова (центр).

Трансфер Львів - Карпати - Гірськолижний комплекс «Захар Беркут», який знаходиться в Сколівському районі Львівської області в оточенні Карпатських гір, де можна відпочити будь-якої категорії людей.Комплекс розташувався неподалік від селища Славське, в селі Волосянка біля підніжжя гори Високий Верх (1242 м).
У зимовий період тут працюють три бугельні витяги, мультиліфт для дітей і початківців, гірськолижні траси різного рівня сладності.А також можна просто насолодитися панорамою Карпат на крісельному підйомнику, 2710 м (найдовший в Україні серед парнокрісельна підйомників такого типу) та відвідати на самому верху Колибу. Також  можна покататися на снігоходах - задоволення захоплююче, у вартість включено послуги інструктора, який навчить катання і забезпечить безпеку.Крім того, можна орендувати санки, снігохід, сноубайках або  кататися верхи на конях або в упряжці.

Бажаючі можуть відвідати поруч розташований комплекс "Вежа Медвежа" - це зимова казка, замок в лісі, де можна гуляти і насолоджуватися красою, а замерзнувши зігрітися в ресторані або зробити гарні фото.

Вільний час для відпочинку до 16:30.

Прибуття до Львова (центр) орієнтовно 20:00.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах. Обслуговування у вільний час не передбачено.

Вартість поїздки з людини у складі збірної групи: дор. 500 грн. / Діти (до 12 років з батьками) 450 грн.

У вартість входить:

Додатково оплачуються:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.