Тур для груп «Бескиди»

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів. Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Дати: Під групу або Індивідуально в любий час.

Маршрут: Львів- ТУСтань-Славське-Волосянка (Захар Беркут) -Вежа Медвежа (мотузковий парк) -Камянка-Львів

1 день

Збір групи у Львові. 08:30 Переїзд в Карпати.

  

Переїзд до Урицьких скель, які належать до історико-культурного заповідника «Тустань» в складі природного національного парку «Сколівські Бескиди». «Тустань» - наскальний фортеця-місто, яка існувала в IX-XIII ст. на північ від теперішнього села Урич Сколівського району Львівської області. Висоти цієї місцевості становлять від 500 до 900 м над рівнем моря. Фортеця була побудована на скелях, які зараз піднімаються на цій місцевості. Ці скелі є видатною пам'яткою природи та археології національного значення. Саме тут знайдено рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками колишньої давньоруської фортеці. У скелях вирубані гроти, підземні ходи, колодязі. Унікальність фортеці Тустані полягає в тому, що є можливість точного (понад 90%) відтворення дерев'яної забудови, що існувала на скелях у IX-XIII ст. При цьому, можна відтворити не тільки планувальну структуру, але і вертикальну організацію будівлі. Це пов'язано з тим, що будівельники, споруджуючи неприступну дерев'яну фортецю на скелях, видовбали в кам'яних скелях пази для закріплення дерев'яних конструкцій. Зазвичай колишнього дерева давно немає, а сліди в камені збереглися.

Вільний час.Переїзд в Славськ.Поселення.Вечеря.Вільний час.

2 день.

Сніданок.Переїзд в п. Волосянка Сколівського района.Гора Високий Верх 1242 м.

Тури в Карпати зі Львова Карпати індивідуальна поїздка Екскурсія в Карпати зі Львова

Нас чекає захоплюючий підйом на найдовшій в Україні (2710м) підвісній канатно-крісельній дорозі (перепад висот 550 м) на вершину гори Високий Верх. Тут з висоти 1242 метра вам відкриється чудова панорама синіх карпатських вершин, а п'янке свіжістю гірське повітря підбадьорить і закрутить голову. Тут Ви зможете насолодитися спогляданням величних гір, прогулятися справжньою карпатською полониною і  нафотографуватися, щоб залишити на пам'ять свої незабутні враження.

Любителі більш спокійного відпочинку можуть покататися на квадроциклах,на конях верхи або на бричці з колоритним вуйком, самостійно прогулятися або посидіти в затишній колибі.

Відпочивши на вершині, спускаємося канатною дорогою до підніжжя гори і вирушаємо за новими яскравими враженнями в ГК «Вежа Медвежа» - в мотузковий парк «Ведмежа Лазалка».Тут ви зможете відчути себе справжнім альпіністом, адреналін, яскраві емоції, величезне задоволення і незабутні враження гарантуються!Мотузковий парк - це комплекс ходів з перешкодами в лісі на висоті 3-5 метрів над землею. Перешкоди об'єднані в маршрути різного рівня складності, подорож завершується захоплюючим спуском по тросу на підвісному ролику! Атракціон розрахований як на новачків, так і на досвідчених екстремалів. У парку є також лінії для маленьких гостей.

Повернення в готель.Вечеря.

3 день.

 Сніданок.Виселення.

 Чани зі Львова поїздка  Тури в Карпати

Бажаючі на зворотньому шляху можуть відвідати Комплекс  «Золота форель» (http://zolotaforel.ua).Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв.Основною родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмову страву. Риболовля Карпатської форелі з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалки!

Так само Ви можете скупатися в чавунному чані, куди подають мінеральну воду з місцевого джерела з вмістом сірководню. Під чаном розпалюється багаття, за допомогою якого вода підігрівається до 40 ° С. Одночасно в чані можуть перебувати шість людей (бронювати заздалегідь).

Далі переїзд по території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» до водоспаду Кам'янка, де вода падає з масивних кам'яних валунів в мальовничому проломі в гірському хребті.

Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 20:00-21:00

Вартість під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.