Тур для дітей «Золочів-Тернопіль-Збараж»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Золочів-Тернопіль-Збараж-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

  

1 день.

Виїзд в Золочівський замок - пам'ятник оборонної архітектури ХVІІ ст. Замок Якуба Собеського побудований в 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собеського він був відновлений і оздоблений творами мистецтва. Від багатого спадку в 1801 році залишилося небагато - лише невеликі землі з замком. З тих пір кілька разів змінювалися власники, поки замок не став власністю держави.Але замковому дитинці розташований Великий палац, в якому відкрито експозицію інтер'єрів ХVІІ ст. і зал історії. У Південній частині розташований Китайський палац, який є одним з небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. У ньому розташована експозиція Східних культур (мистецтво Японії, Китаю, Індії). В ансамблі Золочівського замку цікавими елементами оборонної архітектури є вежі-кавальєри, бастіони і вали.

Переїзд до Тернополя. Місто знаходиться на річці Серет. Перша згадка про Тернопіль відноситься до 1540 року, коли король польський і великий князь литовський Сигізмунд I вручив великому коронованому гетьману Яну Тарнавському грамоту на володіння цими землями. Так місто отримало назву Тарнаполь. Прогулянка по місту, зовнішній огляд головних визначних пам'яток: Кафедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії греко-католицької церкви, в минулому - Домініканського костелу, Церква Різдва Христового (1602-08 рр.).

Переїзд в Збараж - місто з багатовіковою історією і добре збереженими пам'ятками давніх часів. Землі Збаража були описані ще Сенкевичем в «Вогнем і мечем». Візитною карткою міста є Збаразький замок, що протягом століть служив резиденцією польським шляхтичам. Зовнішній огляд об'єкта.

Вартість: під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.