Збірний тур «Спатканне са Львовам»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти.

Тур для тих, хто цінує комфорт, не любить збірні групи по 40 осіб, а хоче більше дізнатися про місто та рухатися у своєму темпі.

Дата: щочетверга від 2-х осіб.

1-й день (четвер)

 Прибуття рейсом BRU827, компанії «Бєлавіа» Мінськ-Львів.
Зустріч в аеропорту, трансфер в готель.
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00).
15.30 Зустріч з гідом на рецепції.
Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

  

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години).

Вільний час для самостійного відпочинку і прогулянок по місту.Відвідування торгових центрів, театрів, музеїв.

2-й день

10.00 Зустріч з гідом на рецепціі.Пішохідна  оглядова екскурсія «Австрійський Львів».

     

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну. Тривалість 3 години.

Вільний час для самостійного відпочинку і прогулянок по городу. Відвідування торгових центрів, театрів, музеїв.Ви зможете відвідати культові кафе і ресторани міста, де  зможете не тільки насолодитися львівської кухнею, а й отримати істинно естетичне задоволення.

3-й день

Вільний день.

  

Факультативно запрошуємо Вас на тематичні екскурсії або виїзні екскурсії за місто.Вільний час для самостійного відпочинку і прогулянок.

 4-й день

Сніданок.
12:00 Виселення з готелю за правилами розрахункового часу.
Трансфер в аеропорт.
14:20 виліт в Мінськ.
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. при 2-3х місному розміщенні

Знижка для дітей до 12 років при 2 + 1 під запит в залежності від готелю

проживання в готелі рівня 2** (без сніданків) - від 2800 грн.
проживання в готелі рівня 3 *** зі сніданками, центральна історична частина міста -від 4250 грн.
проживання в готелі рівня 4 **** з сніданками, центральна історична частина міста -від 6500 грн.

Ціна вказана на номери категорії "стандарт"
Інша категорія номера під запит

У вартість входить :

У вартість не входить:

Забронювати тур

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.