Збірний тур «Львоў скрозь стагоддзі»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...

Тур для тих, хто цінує комфорт, не любить збірні групи по 40 осіб, а хоче більше дізнатися про місто та рухатися у своєму темпі.

Дата: щоп'ятниці збірний тур від 2-х осіб.

1-й день (п'ятниця)

Прибуття рейсом BRU827, компанії «Бєлавіа» Мінськ-Львів.
Зустріч в аеропорту, трансфер в готель.
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00).
15.30 Зустріч з гідом на рецепції.

Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

  

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години)

Вільний час для самостійного відпочинку і прогулянок по місту.Відвідування торгових центрів, театрів, музеїв.Ви зможете відвідати культові кафе і ресторани міста: «Криївка», «Мазох», «Гасова Лямпа», «Дім легенд», «Цукерня», « Дзига »,«Театр пива »і т.д., де Ви зможете насолодитися львівської кухнею.

2-й день

10.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі). Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів»

  

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну. Тривалість 3 години.

Вільний час для самостійного відпочинку і прогулянок по місту.Відвідування торгових центрів, театрів, музеїв.

3-й день

Сніданок.
12:00 Виселення з готелю за правилами розрахункового часу.Трансфер в аеропорт.
14:20 виліт в Мінськ.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. при 2-3-х місному розміщенні

Знижка для дітей до 12 років при 2 + 1 під запит в залежності від готелю

Ціна вказана на номери категорії "стандарт".Інша категорія номера під запит

У вартість входить :

У вартість не входить:

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.