Тур для груп «Львів+замки»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти.Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Під організовану групу.
Маршрут: Львів - замки.
Дати: в будь-який зручний час.

1 день

Самостійне прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі представником компанії.

  

 «Львів крізь століття» - ця автобусна оглядова екскурсія стане машиною часу, яка прокотить Вас по шляхах історії і культури різних епох. Ви також підніметеся на Високий Замок, на висоту пташиного польоту (нижня площадка), звідки бере початок історія заснування міста і відкривається панорама на місто. Минаючи оборонні споруди Середньовічного міста, опинитеся в самому його центрі. (Тривалість 3 години).

Час на обід.

Продовжимо знайомство зі Львовом. Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

  Тур у Львів Екскурія до Львова Екскурсії по Львову

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години)

Вільний час для самостійних прогулянок містом, поселення, відвідування театрів, музеїв, ресторацій.

2 день

Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за дод. плату продовжити пізнє виселення).О 09:00 виїзд на екскурсію «Золота Підкова».

Екскурсія замки Львівщини Золота підкова Львіщини Золота підкова екскурсія

Олеський замок - відома пам'ятка архітектури ХІІІ-ХVІІІ ст. У другій половині ХV ст. перестав бути оборонною спорудою і став резиденцією магнатських родів - Даниловичів, згодом Собеських, Жувускіх. В 1629 році в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеській.

Підгорецький замок - один з найкращих в Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац будувався в 1635-1640 роках архітектором Андреа дель Акава за участю інженера Гійома де Боплана на замовлення тодішнього власника Підгорець коронного гетьмана Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського. Автором палацової декорації був Ян Батист Фальконі, портали і каміни проектував Константіно Тенкелла. В його ансамбль, крім замку, входять заїжджий двір XVІІІ ст., костел середини ХVІІІ ст., парк, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. (Наразі ведуться ремонтно-реставраційні роботи)

Обід.

Золочівський замок - пам'ятник оборонної архітектури ХVІІ ст. Замок Якуба Собеського побудований в 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собеського він був відновлений і оздоблений творами мистецтва. Від багатого спадку в 1801 році залишилося небагато - лише невеликі землі з замком. З тих пір кілька разів змінювалися власники, поки замок не став власністю держави.Але замковому дитинці розташований Великий палац, в якому відкрито експозицію інтер'єрів ХVІІ ст. і зал історії. У Південній частині розташований Китайський палац, який є одним з небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. У ньому розташована експозиція Східних культур (мистецтво Японії, Китаю, Індії).

Повернення до Львова.Вільний час. Самостійний трансфер на  вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.Обслуговування в вільний час не передбачено.

Вартість туру  під запит

У вартість включено:

У вартість не включено:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.