Тур для груп «Бруківкою Львова»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти.Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Під організовану групу.
Маршрут: Львів
Дати виїздув будь-який зручний час.

1-й день
Зустріч на зл. вокзалі.Почнемо наше знайомство зі Львовом.

  

 «Львів крізь століття» - ця автобусна оглядова екскурсія стане машиною часу, яка прокотить Вас по шляхах історії і культури різних епох. Ви також підніметеся на Високий Замок, на висоту пташиного польоту (нижня площадка), звідки бере початок історія заснування міста,де відкривається панорама на місто. Минаючи оборонні споруди Середньовічного міста, опинитеся в самому його центрі. (Тривалість 3 години).

Час на обід.

Продовжимо знайомство зі Львовом. Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

  Тур у Львів Екскурія до Львова Екскурсії по Львову

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте  площу Ринок, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години)

Вільний час для самостійних прогулянок містом, поселення, відвідування театрів, музеїв, ресторацій.

2-й день
 
Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за дод. плату продовжити пізнє виселення).

    

Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів».

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну (Тривалість 3 години).

Вільний час для самостійних прогулянок містом, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів, факультативів.

Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.