Збірний тур «Романтика для двох»

Романтична таємничість вуличок, історії кохання,якими живе і дихає місто, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок-всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів.

Ексклюзив:

На кожне бронювання видається інфо. пакет для дозвілля та карта міста;
Можливість додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож ще яскравіше!

1 день 

Прибуття до Львова,самостійний трансфер в готель.Самостійне поселення.
 
14:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) для знайомства з містом.

Оглядова пішохідна екскурсія  «Романтичний Львів».Вас чекає романтична прогулянка під руку з коханою людиною, таємничість вуличок, оповитих ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок.

Романтичні вихідні у Львові Романтична вечеря Львів Романтичне побачення Львів

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. 
Ви почуєте історії пристрасної любові, якими до сьогодні дихає старовинне місто, відвідаєте Італійський дворик - ідеальне місце для шукачів романтики, яке зберігає таємницю закоханих польського короля Яна ІІІ Собеського до французької дворянці Марії Казимирі; постоїте під балконом для закоханих, який випромінює любов; зможете попросити любові у грецьких богів, а також посидіти на лавки для закоханих ... Ви дізнаєтеся, як шукають суджених у Львові і які еротичні символи заховані на фасадах будинків. А дорожній знак «Kiss place» допоможе Вам зізнатися в коханні своїй другій половинці. Всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів ... (Тривалість 3 години).

Під час екскурсії Ви отримаєте коротку інформацію про найпопулярніші місця в нашому місті, кращих рестораціях для проведення романтичного вечора, кращих музеях, культурних заходах: що, де, коли? - для проведення вільного часу. Вільний час .

Увечері Ви зможете насолодитися спілкуванням один з одним в одному із затишних ресторанів старого міста або в готелі, а потрібну атмосферу вечері створить романтичний декор столика (Декор столика,Декор номеру,Романтичне побачення,Освідчення)*.

2 день

Сніданок в номер.

Вільний день для самостійних прогулянок,факультативних екскурсій.

Романтична фотосесія Львів Львів романтична фотосессія Львів для закоханих

Прощання з містом романтиків, любові, вуличного танго і звичайно кави ....

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.У вільний час обслуговування не передбачено.

 ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ  при 2-х місному розміщенні:

Проживанні в готелі в престижному заміському р-ні Львова (трансфер на машині від 8 км до центру-Оперного театру від 15 хв.)Поруч зупинка маршрутки до центру.

Романтичні вихідні у Львові Романтичні вихідні у Львові Львів романтичний

Ввечері можно замовити для двох чан або баню.Поруч озеро.

Львів романтичні місця  Львів романтичний

У вартість входить :

У вартість не входить:

Забронювати тур

Додаткові послуги: Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою! 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.