Тур для дітей «Львів+замки»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів.
Дати: в будь-який зручний час.

1 день

Самостійне прибуття до Львова. 8:00 Зустріч на вокзалі представником компанії.

08:00 Трансфер в хостел.Заселення відповідно до розрахункового часу (заселення в 14:00 / виселення 12:00, за раннє заселення доплата. Речі можна залишити безкоштовно на рецепції).

Всупереч громадській думці, що казок не буває, а казкових міст тим більше, можна з повною впевненістю стверджувати, такі міста на нашій Землі є, а Львів один з них! Пропонуємо Вам, маленькі друзі, перевірити це сьогодні.

09:00 Пішохідна оглядова екскурсія «Казковий Львів», під час якої Ви:
Насолодіться прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.Побуваєте в лабораторії алхіміка (+ вх.квиток), частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите, як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький і сфотографуєтеся біля пам'ятника «Риба» або «Риба, яка посміхається». Також побачите «Дім легенд» і годинник, що показує львівське время.Де ще таке можна побачити, як не у Львові (Тривалість 3 години).

Продовжуємо знайомство з казковим містом з відвідування музею зброї «Арсенал», в якому розташована експозиція холодної та вогнепальної зброї, колекція військових орденів, колекція гармат та гарматних ядер, елементи військової форми різних часів і народів, лицарські обладунки. (+ Вх.квиток).

Прийшов час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Час на поселення (30 хвилин).

Продовжуємо знайомство з «Казковим Львовом». На Вас чекає солодка магія (відвідування) «Шоколадної» і «карамельної», а так само «Прянічної» майстерні, відвідування шахти в самому центрі міста «Копальні кави», де видобувають і варять смачну каву. (1 година).

На сьогоднішній день знайомство з казковим містом закінчилося, але завтра на Вас чекають нові пригоди.Вільний час.

18:00 - вечеря. Самостійне повернення в хостел.

2 день

Виселення. Зустріч з гідом. Сніданок в кафе міста.

О 09:00 виїзд на екскурсію «Золота Підкова».

Екскурсія замки Львівщини Золота підкова Львіщини Золота підкова екскурсія

Олеський замок - відома пам'ятка архітектури ХІІІ-ХVІІІ ст. У другій половині ХV ст. перестав бути оборонною спорудою і став резиденцією магнатських родів - Даниловичів, згодом Собеських, Жувускіх. В 1629 році в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеській.

Підгорецький замок - один з найкращих в Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац будувався в 1635-1640 роках архітектором Андреа дель Акава за участю інженера Гійома де Боплана на замовлення тодішнього власника Підгорець коронного гетьмана Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського. Автором палацової декорації був Ян Батист Фальконі, портали і каміни проектував Константіно Тенкелла. В його ансамбль, крім замку, входять заїжджий двір XVІІІ ст., костел середини ХVІІІ ст., парк, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. (Наразі ведуться ремонтно-реставраційні роботи)

Обід.

Золочівський замок - пам'ятник оборонної архітектури ХVІІ ст. Замок Якуба Собеського побудований в 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собеського він був відновлений і оздоблений творами мистецтва. Від багатого спадку в 1801 році залишилося небагато - лише невеликі землі з замком. З тих пір кілька разів змінювалися власники, поки замок не став власністю держави.Але замковому дитинці розташований Великий палац, в якому відкрито експозицію інтер'єрів ХVІІ ст. і зал історії. У Південній частині розташований Китайський палац, який є одним з небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. У ньому розташована експозиція Східних культур (мистецтво Японії, Китаю, Індії).

Повернення до Львова.Вільний час. Самостійний трансфер на  вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.Обслуговування в вільний час не передбачено.

Вартість туру з дитини під запит.На 10 дітей -1 керівник безкоштовно!

У вартість включено:

У вартість не включено:

Додатково можна замовити: поліпшене харчування, умови проживання, трансфер,театралізовану екскурсію, майстер-класи, квести.

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.