Тур економ для дітей 3 дні у Львові

Під організовану групу.
Маршрут: Львів.
Дати: в будь-який зручний час.

1 день

Самостійне прибуття до Львова. 8:00 Зустріч на вокзалі представником компанії.

Трансфер в хостел.Заселення відповідно до розрахункового часу (заселення в 14:00 / виселення 12:00, за раннє заселення доплата. Речі можна залишити безкоштовно на рецепції).

Всупереч громадській думці, що казок не буває, а казкових міст тим більше, можна з повною впевненістю стверджувати, такі міста на нашій Землі є, а Львів один з них! Пропонуємо Вам, маленькі друзі, перевірити це сьогодні.

Пішохідна оглядова екскурсія «Казковий Львів», під час якої Ви:
Насолодіться прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.Побуваєте в лабораторії алхіміка (+ вх.квиток), частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите, як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький і сфотографуєтеся біля пам'ятника «Риба» або «Риба, яка посміхається». Також побачите «Дім легенд» і годинник, що показує львівське время.Де ще таке можна побачити, як не у Львові (Тривалість 3 години).

Прийшов час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Час на поселення (30 хвилин).

Продовжуємо знайомство з «Казковим Львовом». На Вас чекає відвідини музею на вибір.

На сьогоднішній день знайомство з казковим містом закінчилося, але завтра на Вас чекають нові пригоди.Вільний час.

18:00 - вечеря. Самостійне повернення в хостел.

2 день

Зустріч з гідом. Сніданок в кафе міста.

Сьогодні ми запрошуємо Вас в подорож по Королівству Галичини і Лодомерії, яке колись входило до складу Австро-Угорської Імперії. В цей час місто розвивалося швидкими темпами і дуже сильно розширилося.
Вам цікаво, яким був Львів, хто жив тут, що було винайдено? Тоді швидше збираємося на екскурсію.

Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів», де Ви, друзі, побачите:
«Перший львівський хмарочос», дізнаєтеся, де була винайдена перша гасова лампа, почуєте історії про перший трамвай і Оперний театр- архітектурну перлину у Львові. Дізнаєтеся історії про пасаж Гаусмана.Далі побачите університет ім. І.Франка - один з найстаріших університетів України, а також справжні палаци королів та імператорів - палац Бєльських і Сапег, гігантський Поштамт кінця 19 століття. (Тривалість 3 години)

Сьогодні у вас заплановано відвідання справжнього графського палацу - Палацу Потоцьких, на першому поверсі якого Ви оглянете королівські інтер'єри, в оформленні яких широко використана ліпнина, позолота, кольоровий мармур, розпис (+ вх. квиток).

На сьогодн Ваша прогулянка по королівської частини міста підійшла до кінця, настав час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Продовжуємо знайомство з казковим містом з відвідування музею зброї «Арсенал», в якому розташована експозиція холодної та вогнепальної зброї, колекція військових орденів, колекція гармат та гарматних ядер, елементи військової форми різних часів і народів, лицарські обладунки. (+ Вх.квиток).

Вільний час для покупки сувенірів, відвідування музеїв,факультативних майстер-класів і квестів для дітей. 

3 день

Виселення. Зустріч з гідом. Сніданок в кафе міста.Проїзд міським транспортом в Шевченківський Гай (можна замовити трансфер).

  

Сьогодні нас чекають пригоди в Шевченківському Гаю - музей архітектури і Побуту під відкритим небом.Його територія в 60 га умовно розділена на шість етнографічні зон: бойківська, лемківська, гуцульська, буковинська, подільська, Волинсько-Подільська,з якими Ви познайомитесь під час екскурсії. (+ вх. квиток).

На сьогодн Ваша прогулянка підійшла до кінця, настав час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Вільний час для покупки сувенірів, відвудування музеїв,факультативних майстер-класів і квестів для дітей. Самостійний трансфер на  вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг. Обслуговування в вільний час не передбачено.

Вартість туру з дитини під запит

На 10 дітей -1 керівник безкоштовно!

У вартість включено:

У вартість не включено:

Додатково можна замовити: поліпшене харчування,додаткове відвідування музеїв,кращі умови проживання, трансфер,театралізовану екскурсію, майстер-класи, квести.

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.