Збірний тур «Побачення зі Львовом»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ... Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом. Побачення зі Львовом.

Тур для тих, хто цінує комфорт, не любить збірні групи по 40 осіб, а хоче більше дізнатися про місто та рухатися у своєму темпі.

Дати:кожен день від 2-х осіб.

1-й день
Зустріч на  зл. вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
15.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

  

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години).

Вільний час для самостійних прогулянок містом, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.
 
2-й день
10.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів».
«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

  

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну. Тривалість 3 години.
 
Вільний час для самостійних прогулянок містом, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

3-й день

10:00 з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).
Пішохідна екскурсія «Дух княжого міста», під час якої ви зможете поринути в часи заснування міста, побачити найстарішу торгову площу міста 13 ст, а потім піднятися на найвищу точку міста-гору Високий замок і оглянути панораму міста з висоти пташиного польоту ... ( Тривалість 2,30 години)

 

Вільний час для самостійних прогулянок містом, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.
 
4-й день
Вільний день для прогулянок по місту, факультативних виїзних екскурсій.
Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. при 2-3х місному розміщенні:

Знижка для дітей до 12 років при 2 + 1 під запит в залежності від готелю

Ціна вказана на номери категорії «стандарт».

Проживання в готелі рівня 2 ** /апартаменти від 2450 грн. без сніданку
Проживання в готелі рівня 3 *** від 3300 грн. зі сніданком не в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 3 *** від 3850 грн.  зі сніданком в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі 4 **** від 6250 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати тур

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.