Весільна подорож до Львова

Весільна подорож - це невід'ємна частина одруження, це алегорична дорога двох різних людей в спільний дім. Тому подорож має бути веселим і приємним. А що може запам'ятатися в цю урочисту час більше, ніж чудові собори і старовинні будинки, в яких протягом століть жили, закохувалися, одружувалися люди.

Весільна подорож - це можливість насолодитися Вашим щастям. Тому вона повинна залишити в пам'яті тільки приємні моменти.Пропонуємо Вам зануритися з головою в почуття у Львові - романтичній столиці України.

Орієнтовна програма

1 щасливий день

   

Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель, де Вас очікує декор номера - в подарунок від агенції, шампанське і фрукти - за бажанням за доп. плату. (Поселення згідно з розрахунковим часу: поселення після 14:00, Виселення до 12:00).

Оглядова пішохідна екскурсія «Романтичний Львів».Вас чекає романтична таємничість вуличок, оповитих ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, історії кохання, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок.

Ви відвідаєте Італійський дворик, який пам'ятає пристрасну любов польського короля Яна ІІІ Собеського до французької дворянці Марії Казимирі ... Побачите будинок закоханих, де колись польський король Владислав IV побачив чарівну дівчину Ядвішку Лушковскую - це була любов з першого погляду, історію якої переказують до наших днів. Всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів ... (Тривалість 3 години)

   

Під час прогулянки Вас чекають приємні сюрпризи, які зроблять подорож яскравіше (Пакет 2).

Вільний час для самостійних прогулянок і підготовки до вечері.Увечері Ви зможете насолодитися спілкуванням один з одним в одному із затишних ресторанів старого міста, а потрібну атмосферу вечері створить романтичний декор столика.

2 щасливий день

Сніданок в готелі (за доп. Плату можливий і в ліжко).Сьогодні Ви познайомитеся з «Австрійським Львовом».

«За часів бабці Австрії» - так з легкої ностальгією говорять львів'яни про період досить лояльною політики австрійських імператорів. Це період розквіту міста Львів, час світської розкоші і блиску, поява кавових традицій, створення надзвичайних пам'яток архітектури, садів і парків.Ви познайомитеся з пишними, розкішними, фешенебельними районами міста, що зберегли свій лиск до сьогоднішніх днів, зможете зберегти їх у своїй пам'яті і відобразити на фото.

Під час оглядової екскурсії Ви побачите: готель «Жорж»,який пам'ятає свого постояльця Оноре де Бальзака, що поспішав до своєї нареченої Евеліни Ганська; палац Потоцьких - вишуканий архітектурний об'єкт, який колись був місцем проведення урочистих подій, а сьогодні є одним з улюблених місць для проведення весіль і фотосесій всіх закоханих; Будинок вчених - колишнє благородне казино, інтер'єри якого часто використовувалися для зйомок відомих фільмів. Сьогодні тут часто проводять Львівські бали, під час яких кожен може відчути себе графом або графинею. (Тривалість 3 години).

   

(Пакет 2) Завершити прогулянку пропонуємо по-справжньому солодко - запрошуємо на майстер-клас для закоханих. У Вас буде можливість зробити своїми руками шоколадні цукерки друг для друга, пригостити свою другу половинку справжнім шоколадом і насолодитися кави для закоханих. Додатково можна замовити шоколадне серце з написом «Я тобі люблю». (Тривалість 1-1:30 ).

Вільний час для самостійних прогулянок.

За бажанням: романтична вечеря, відвідування театру, філармонії тощо (За доп. плату)

3 щасливий день

Сніданок (за дод. плату можливий і в ліжко).

Що може бути прекрасніше, ніж справжня і щира любов - почуття, яке окрилює.Пропонуємо зберегти на довгу пам'ять чарівні моменти Вашої подорожі романтичної фотосесією.(Пакет 2)

  

Затишні кав'ярні, вузькі вулички, стародавня архітектура міста Львів овіяні романтичним настроеніем.Разом з фотографом, який підбере найбільш вдалі ракурси, Ви прогуляєтеся по маршруту, складеному індивідуально для Вашої пари. В результаті Ви отримаєте фотографії вашої історії кохання в самому романтичному місті (в електронному вигляді) і зможете поповнити свій сімейний альбом. Завершити фотосесію пропонуємо запуском у Всесвіт повітряних кульок з побажаннями на майбутнє сімейне життя.(Орієнтовна тривалість 1-1:30 г.).

Вільний час .

Після обіду пропонуємо Вам факультативно вибрати один з варіантів спільного проведення часу: Творчий майстер-клас для двох: Виготовлення ляльки-мотанки «нерозлучники». Або виготовлення кавового дерева.Або продовжити приэмну прогулянку по Львову знаходячи послання або подарунки один для одного. Детальніше  

4 щасливий день

Сніданок (за дод. плату можливий і в ліжко).Виселення згідно розрахункового часу.

Вільний час для самостійних прогулянок. Прощання зі Львовом. Самостійний трансфер на вокзал.

Пакет 1. Вартість за 2-х.

При проживання в готелі рівня 3 *** "Модерн Арт готель" номер категорії "стандарт" (центр) - під запит
При проживання в готелі рівня 3 *** "Купава" номер категорії "напівлюкс Молодіжний" (не центр) - під запит
При проживання в готелі рівня 4 **** "Панорама" номер категорії "напівлюкс" (центр) - під запит
При проживання в готелі рівня 4 **** "Вінтаж Бутік" номер категорії "ул.стандарт" (центр) - під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

Пакет 2. Вартість за 2-х.

При проживання в готелі рівня 3 *** "Модерн Арт готель" номер категорії "стандарт" (центр) - під запит
При проживання в готелі рівня 3 *** "Купава" номер категорії "напівлюкс Молодіжний" (не центр) - під запит
При проживання в готелі рівня 4 **** "Панорама" номер категорії "напівлюкс" (центр) - під запит
При проживання в готелі рівня 4 **** "Вінтаж Бутік" номер категорії "ул.стандарт" (центр) - під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість орієнтовна і уточнюється на момент бронювання.Час в програмі вказано орієнтовно

Додатково можна замовити:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.