Тур для груп «Волинська спадщина»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Почаївська Лавра-Кременець-Вишнівець-Збараж-Тернопіль-Унівська Лавра-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1-й день

Збір групи у Львові о 08:00.

Переїзд в Почаїв. Разом із Софією Київською цей монастир - найголовніша святиня православної України. Почаївська Лавра відома з 13 ст. перш за все своїм монастирем та іконою Почаївської Богоматері. Відвідування собору Успіння Пресвятої Богородиці, огляд головних реліквій (чудотворна ікона Божої Матері «Почаївська», стопа Божої Матері Почаївської Лаври, мощі св. Іова Почаївського ...).

Переїзд до Джерела Св. Анни. Цілюще джерело б'є на Божій горі. Вода в купальні дарує силу і здоров'я, також вважається, що особливо допомагає вода з джерела Святої Анни тим, хто хоче стати батьками. Огляд об'єкта. Для бажаючих окунатися - додатковий час.

Переїзд в Кременець - місто-музей під відкритим небом, розташований у вузькому каньйоні річечки Ікви. В Кременці збереглося більше 50 історико-культурних пам'яток. Огляд головної визначної пам'ятки міста - гори королеви Бони, на вершині якої знаходяться руїни фортеці Кременецького замку, яка була зведена ще в XII сторіччі. У самому центрі зберігся головний архітектурний символ Кременця - єзуїтський колегіум з двохбашенним костелом - огляд об'єкта. Відвідування музею Юліуша Словацького (при бажанні).

Поселення в готель. Вільний час.

2-й день

Виселення з готелю. Сніданок. 

Переїзд в Вишнівець - зовнішній огляд родового маєтку магнатів Вишневецьких. Саме тут народився засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда), тут у Вознесенській церкві було зареєстровано шлюб між Мариною Мнішек і Лжедмитрієм I.

Переїзд в Збараж - місто з багатовіковою історією і добре збереженими пам'ятками давніх часів. Землі Збаража були описані ще Сенкевичем в «Вогнем і мечем». Візитною карткою міста є Збаразький замок, що протягом століть служив резиденцією польським шляхтичам. Зовнішній огляд об'єкта.

Переїзд до Тернополя. Місто знаходиться на річці Серет. Перша згадка про Тернопіль відноситься до 1540 року, коли король польський і великий князь литовський Сигізмунд I вручив великому коронованому гетьману Яну Тарнавському грамоту на володіння цими землями. Так місто отримало назву Тарнаполь. Прогулянка по місту, зовнішній огляд головних визначних пам'яток: Кафедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії греко-католицької церкви, в минулому - Домініканського костелу, Церква Різдва Христового (1602-08 рр.).

Переїзд до Святоуспенської Унівської лаври - одне з найдавніших місць в Украіне.Прекрасно відреставрований монастир з майже тисячолітньою історією. Місцевість і сам монастир вражають спокоєм і надзвичайною красою. Сюди приходять, щоб долучитися до душевної тиші, духовної цілісності і вклонитися чудотворній іконі Пресвятої Богородиці. Також тут знаходиться церква Успіння Богородиці 1550 р.Святоуспенская Унівська Лавра славиться цілющим джерелом, яке б'є прямо з-під монастирської стіни, стікає в невеликий басейн, в якому омивають ступні паломники, впадає в невелике озерце і біжить далі, зливаючись, напевно, з іншими струмочками в величезний Океан Життя.

Повернення до Львова орієнтовно 21:00-22.00 на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.Обслговування у вільний час не передбачено.

Вартість туру з особи. під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.