Збірний тур «Львівський вікенд»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти. Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Тур для тих, хто цінує комфорт, не любить збірні групи по 40 осіб, а хоче більше дізнатися про місто та рухатися у своєму темпі.

Дати: кожен день від 2-х осіб

Зустріч на зл. вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).

1-й день (субота)
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
Зустріч в 10:00 з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).Оглядова пішохідна екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

  

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години).

Вільний час для поселення, покупки сувенірів, обіду.

На 15:00 для Вас відкриються двері підземелля Домініканського Собору,за бажанням. (Вхід за додаткову плату).

А на 17:00, за бажанням, відвідування Таємної аптеки рубежу XIX - ХХ ст. Ви зможете перенестися в ту епоху разом з провідником-фармацевтом. Відчуйте себе древнім алхіміком, продегустувавши чудодійний «аптечний еліксир», а так само зможете придбати незвичайні ліки: таблетки від нудної роботи, для повернення коханих,від заздрості, для щастя. (Вхід за дод. плату) Вільний час. Самостійне повернення в готель.

2 день (неділя)

Сніданок. Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за дод. плату продовжити пізнє виселення).
10:00 з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).

Пішохідна оглядова екскурсія «Дух княжого міста», під час якої ви зможете поринути в часи заснування міста, побачити найстарішу торгову площу міста XIII в., а також найдавніші храми Львова XIII в.,потім піднятися на найвищу точку міста-гору Високий замок і оглянути панораму міста з висоти пташиного польоту.

  

Далі Вас очікує прогулянка по Личаківському передмістю.

Ви зможете побачити унікальний архітектурний ансамбль вулиці Личаківської з площею Митною, комплекс монастиря Кларисок, комплекс колишнього монастиря Сокраменток, палац Туркул-Комелло, Корпуси Львівського Медичного університету ім.Д.Галицького.Почуєте історії про батярів з Личаківської і про Чортовий млин.Прогулявшись по вул.Пекарській відвідаєте один з найстаріших в Європі Личаківський Цвинтар - це справжній музей некрополь, де на площі 40 га налічується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками, де найстаріше надгробок датований 1786 г. (Вхід за доп. плату). (Тривалість 4 години).

Вільний час.Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. при 2-3х місному розміщенні

ціна вказана на номери категорії «стандарт» 

Проживання в готелі рівня 2 **/апартаментах від від 1450 грн.( без сніданків).
Проживання в готелі рівня 3 *** від 1750 грн.(зі сніданком не в центральній історичній частині міста ).
Проживання в готелі рівня 3 *** від 1950 грн.(зі сніданком в центральній історичній частині міста).
Проживання в готелі рівня 4 **** від 2750 грн. (зі сніданком в центральній історичній частині міста).

У вартість входить :

У вартість не входить:

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.