Тур для груп «Тріо Закарпаття»

У програмі: СПА, термальникі, Середньовічні Замки, Закарпатська кухня і кращі вина Закарпаття.

Під організовану групу.
Маршрут:Львів-з.Шенборна-Ужгород-Мукачево-Берегово-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день

Зустріч у Львові. Виїзд до Закарпаття, бажано не пізніше 08:00.

  

Переїзд в Закарпатську область.

Переїзд в урочищі Берегвар, де Вас очікує прогулянка «Романтика графського палацу». Ви прогуляєтеся по території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів (нині санаторій «Карпати»), спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, спробуєте воду з Джерела Краси, досхочу нафотографуєтесь серед цвіту сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарвності буків і грабів восени або засніженій зелені сосен і ялин взимку ...

 Переїзд в м.Ужгород. Час для обіду та дегустації вин у винному підвалі «Шардоне».

Оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з оглядом Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, прогулянка по історичному центру стародавнього і вічно молодого Ужгорода, прогулянка по липовій алеї - вул.Корзо. Переїзд в м.Мукачево-друге за величиною місто Закарпатської області.

По дорозі рекомендуємо також познайомитися з кулінарією в ресторані «Деца у Нотаря» - так називається незвичайний етно-ресторан в Ужгороді, що став місцевою визначною пам'яткою. Туристи не втрачають можливості відвідати це місце не тільки для того, щоб покуштувати страви закарпатської кухні, але і вдосталь насолодитися атмосферою живого гумору і сатири, що надає закладу особливий колорит.
Оглядова вечірня екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою.Прогуляєтесь історичним центром міста.

Поселення. Вільний час для відпочинку, вечері і самостійних прогулянок вечірнім містом.

2 день

Сніданок.Виселення.

09:30 Відвідування Мукачівського замку - однієї з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ ст. - замку «Паланок».

  

Переїзд в місто етнічних угорців-Берегово, розташованого біля самих витоків цілющою термальною води і біля підніжжя Карпатських гір. Пішохідна коротенька прогулянка по маленькому містечку з австро-угорської архітектурою, де переважання угорського населення відчувається на кожному кроці - це частинка Угорщини на території України!

Трансфер в комплекс термальних вод «Жайворонок» або в Косонь термальні води «Косино» .Час відпочинку на території комплексу 2-3-години.

Запрошуємо, за бажанням, на дегустацію вин на завод «Чизай». Відвідавши дегустацію, гості зможуть спробувати 10 найменувань натуральних Закарпатських вин «Чизай» в комфортабельному залі і придбати широкий асортимент продукції за цінами виробника.

Повернення до Львова орієнтовно 21:00-22:00.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах. Обслуговування у вільний час не передбачено.

Вартість туру з особи. під запит

У вартість входить :

У вартість не входить:

За бажанням умови проживання і програма може бути змінена.

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.