Тур для груп «ЗаКарпатське Рандеву»

А ще: дегустація вин, купання в термальних водах і угорська кухня!

Під організовану групу.
Маршрут: Львів - водоспад Шипіт - Синевирське озеро - Чиінадіево- Ужгород- Замок Сент Міклош-Мукачево- Замок Паланок -Берегово -Яремче-Буковель-Верховина-Манявський скит-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день

Прибуття до Львова. Виїзд о 08:30 з залізничного вокзалу. Переїзд до Закарпаття.

За наявності сухої хорошої погоди-поїздка до водоспаду «Шипіт» - один з найгарніших водоспадів Закарпаття.
Знаходиться в горах на околиці села Пилипець. Вода стікає з полонин Боржави і падає мальовничими каскадами з висоти 14 м.

Переїзд на територію Синевирського національного парку, де знаходиться «Морське око» - найбільше гірське озеро України, яке виникло 10 тис. Років тому. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитний, а з висоти, як синє око в оточенні могутніх лісів.Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри.

Прогулянка по території парка.Вільний час для відпочинку.Переїзд в р-н Мукачево.Пізнє поселення в готель.

2 день

Сніданок. Екскурсія «Романтика графських замків» з відвідуванням денропарка санаторію «Карпати» в урочищі Берегвар.

Ви прогуляєтеся по території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, спробуєте воду з Джерела Краси, досхочу нафотографіруетесь серед цвіту сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарвності буків і грабів восени або засніженій зелені сосен і ялинок взимку ...

Переїзд в Ужгород - оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» із зовнішнім оглядом Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, в якому зараз знаходиться краєзнавчий музей; Кафедрального собору, прогулянка по липової алеї - вул.Корзо.

Вільний час для обіду. Бажаючі можуть замовити обід з дегустацією Закарпатських вин в ресторації «Шардоне». Повернення в готель.

Увечері факультативно пропонуємо Екскурсію «Замок кохання». На учасників чекає атмосфера середньовічного замку «Сент-Міклош» і ... романтична історія кохання.

3 день

Сніданок. Виселення. Екскурсія «Місто над Латорицею», відвідування Мукачівського замку - однієї з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІV-ХVІІ ст. - замку «Паланок».

Вільний час.

Для бажаючих екскурсія «Угорський чардаш». Переїзд в місто етнічних угорців - м.Берегово. Пішохідна прогулянка по маленькому містечку Берегово з австро-угорської архітектурою, де перевага угорського населення відчувається на кожному кроці - це частинка Угорщини на території України!

Для бажаючих дегустація вин в «Старому підвалі» - це невеликий, але дуже старовинний підвал, стіни якого покриті тонким шаром благородної патини і пороху століть, викликає повагу і цікавість своїм виглядом. Підвал розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік - понад 300 років.
Також місто славиться термальними водами, куди і піде група - в критий термальний басейн в стилі римських купалень (вхід за дод. плату.при собі мати купальники, рушники, шапочки, тапочки, фен.).

Переїзд в Карпати в р-н Яремче. Пізніше поселення в готель.

4 день

Сніданок. Прогулянка по Яремче - найбільш відомому туристичниму центру, що розташований в центральній частині Українських Карпат у районі хребтів Чорногори та Горгани.

Ця місцевість займатися поєднує в собі всю красу Карпат з її колоритними звичаями, мальовничими пейзажами, чистим повітрям, річками, струмками та гірськими вершинами, тому Яремче по праву називають «Зеленої перлиною Карпат». Прогулянка по околицях до водоспаду, над яким нависає 20-метровий міст.

Вільний час для відвідування ринку сувенірних виробів і виробів.

Переїзд до Женецького водоспаду «Гук» (за наявності сухої погоди), який розташований на висоті близько 900 м над рівнем моря. Цей прекрасний об'єкт природи утворився в післявоєнний період в результаті сильної повені. Женецький водоспад (Гук) - це гарний водоспад, в якому вода падає з висоти 15 метрів. Неподалік від водоспаду можна побачити округлі листки кремени білої, а біля самої води зростає смолка біла, незабудка болотна, герань Робертова, гравілат міський, а також белозер болотний. Все це сприяє тому, що відвідувачі водоспаду бачать неповторний ансамбль природи, в якому кристально чисті бризки води і буйна зелень зливаються воєдино (Піша прогулянка до водоспаду від дороги по лісі біля 4-х км).

Переїзд на територію курорту Буковель- найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні. Тут кожен знайде щось для себе: катання на крісельному витягу з оглядом панорами гір, піші прогулянки по лісу, кінні прогулянки, колоритні ресторанчики, траси для катання на велосипеді, на квадроциклах. На території комплексу розташовано 4 СПА центри, де Ви зможете розслабитися і оздоровитися.Вільний час.

5 день

Сніданок.Пропонуємо екскурсію «Земля Гуцульська ... Тіні забутих предків».

Переїзд в Верховину. Відвідування приватного музею гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика, який знаходиться в приватному будинку. Колекція музею збиралася цією людиною протягом 30 років. У колекції предмети побуту, старовинна гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Предмет особливої гордості - колекція музичних інструментів. (Вхідний квиток оплачується додатково).

Відвідування будинку -музею кінофільму «Тіні забутих предків», відкритого в 2000 р в будинку, в якому в 1963-64 рр. жив під час зйомок режисер фільму С. Параджанов. Відвідувачі тут можуть ознайомиться з історією створення картини (Вхідний квиток оплачується додатково).

Обід в Гуцульській колибі зі страв національної кухні (оплачується самостійно).

Переїзд в с. Криворівня .Огляд «Музею будинку- гражди». У земельно-податкових книгах записи про цей будинок від 1858 г. Наприкінці XIX - поч. ХХ ст. тут проживали Палій і Параска Харуки. Часто до Харуків приходили Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Володимир Гнатюк, які відпочивали у Криворівні та збирали етнографічні матеріали. У 1964 р будинок-ґражду було використано під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків». З 1984 р. він пустував. У 1993 р. споруду відреставрували і через рік під час Першого Всесвітнього конгресу гуцулів тут було відкрито музей (вхідний квиток оплачується додатково).

Повернення в готель. Вільний час.

6 день

Сніданок.Виселення.

Переїзд в Маняву - «Український Афон». Відвідування діючого чоловічого монастиря «Манявський Скит» - відокремлена обитель, розташована в мальовничому карпатському Межигір'ї. Цей древній монастир заснований в 1608 році, але бере свій початок з 1240 року, в часи, коли була зруйнована Києво-Печерська лавра, і два її ченця (Іоникій і Пахомій), взявши з собою святу воду, пішли шукати рівне за силою джерело. Таке джерело вони знайшли тут - в с. Манява, на Блаженному камені. У 1612 р тут в монастирі була споруджена Хрестовоздвиженська церква.

Переїзд до Львова .Прибуття до Львова (орієнтовно в 14:00-15:00) на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.

Вартість під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.