Тур для груп «Один день у Львові»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів.Програма може бути змінена.
Дати: в будь-який зручний час.

1 день.

Зустріч з гідом на  вокзалі.Почнемо наше знайомство зі Львовом.

  

 «Львів крізь століття» - ця автобусна оглядова екскурсія стане машиною часу, яка прокотить Вас по шляхах історії і культури різних епох. Ви також підніметеся на Високий Замок, на висоту пташиного польоту (нижня площадка), звідки бере початок історія заснування міста і відкривається панорама на місто. Минаючи оборонні споруди Середньовічного міста, опинитеся в самому його центрі. (Тривалість 3 години).
Продовжимо знайомство з казковим Львовом.

Обід (1 година).

Пішохідна оглядова екскурсія «Середньовічним вулицями Львова», під час якої Ви зможете насолодитись прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .

  

Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.
Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.
Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто.(тривалість 3 години)

Вільний час для самостійних прогулянок по місту,покупок сувенірів,відвідування додаткових музеїв.

* Додатково можна замовити: майстер-класи, квестиекскурсію на львівському трамваї замість трансферу на вокзал,екскурсію з театралізованими персонажами, вечерю, трансфер.
Самостійний трансфер на вокзал.

Вартість під запит.

У вартість включено:

У вартість не включено:

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.