Тур для груп «Середньовічна казка»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Кам'янець-Подільський-Хотин-Львів.
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день
Збір групи 06.30 - Виїзд зі Львова.Переїзд до Кам'янця-Подільського.

Орієнтовно об 11.30 прибуття до Кам'янця-Подільського. Екскурсія по місту. Огляд і відвідування старої фортеці.
Кам'янець-Подільський називають містом-музеєм під відкритим небом. Він належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. За свою багатовікову історію Кам'янець неодноразово переходив з рук в руки до різних загарбників. Свого часу їм володіли татаро-монголи, польсько-литовська шляхта, турки, австро-угорці, російські імперіалісти і більшовики, німецькі окупанти. Відповідно, кожен історичний період наклав свій відбиток на топографію і архітектуру старого міста. У Кам'янці-Подільському понад 200 важливих історико-архітектурних пам'яток. У 1998 р старе місто було оголошено Національним історико-архітектурним заповідником «Кам'янець». Особливе місце серед пам'яток архітектури Кам'янця займає стара цитадель-фортеця з системою інших архітектурних споруд. Невід'ємною частиною ансамблю фортеці є кам'яний міст, який начебто продовжує фортечні стіни зі східного боку і сполучає старе місто з фортецею.
Вільний час. Час для обіду.

14.30 - виїзд з Кам'янця-Подільського в Хотин.
15.20 - Прибуття в Хотин. екскурсія по старій фортеці.
Хотин - стародавнє місто на правому березі Дністра. Тут в дуже мальовничому місці, на березі річки, серед зелених пагорбів знаходиться Хотинська фортеця, що належить до найбільш видатних пам'яток оборонного зодчества України XIII-XVI ст. Впродовж століть вона відігравала значну роль в боротьбі українського народу проти іноземних загарбників. Вона бачила Данила Галицького, Сагайдачного, Хмельницького і може багато чого розповісти і показати тому, хто побажає її вислухати! Сьогодні неподалік від  неприступних стін Хотинської твердині на високих дністровських круч стоїть пам'ятник гетьману. Він є складовою частиною цього заповідного місця і досить вдало вписаний в існуючий природно-історичний ландшафт.Свободное час.
17.30 - виїзд з Хотина.
23.00-24:00 - оріентовне повернення до Львова(вокзал).

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах!Час вказано орієнтовний.
 
У вартість входить :

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.