Тур для дітей «Гуцульский колорит»

Запрошуємо Вас в тур по Гуцульщині - край незвичайних традицій і звичаїв, неповторних краєвидів Карпатських гір і річок!

Під організовану групу.
Маршрут: Львів - Манява - Яремче - Буковель - водоспад «Женецький гук» - Косів - Коломия - Верховина - Криворовня - Микуличин - г. Говерла - Івано-Франківськ - Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день

08:30 Збір групи у Львові на залізничному вокзал.

Тур Карпати 6 днів Тури в Карпати на 6 днів Тури в Яремче

Переїзд в Маняву - «Український Афон». Відвідування діючого чоловічого монастиря «Манявський Скит» - відокремлена обитель, розташована в мальовничому карпатському Межигір'ї. Цей древній монастир засновано в 1608 році, але бере свій початок з 1240 року, в часи, коли була зруйнована Києво-Печерська лавра, і два її ченця (Іоникій і Пахомій), взявши з собою святу воду, пішли шукати рівне за силою джерело. Таке джерело вони знайшли тут, в с. Манява, на Блаженному камені. У 1612 р тут в монастирі була споруджена Хрестовоздвиженська церква.
Монастирська трапеза (оплачується додатково, замовляється заздалегідь).
Переїзд в Яремче.Прогулянка по Яремче - найбільш відомий туристичний центр, розташований в центральній частині Українських Карпат у районі хребтів Чорногори та Горгани. Ця місцевість поєднує в собі всю красу Карпат з її колоритними звичаями, мальовничими пейзажами, чистим повітрям, річками, струмками та гірськими вершинами, тому Яремче по праву називають «Зеленої перлиною Карпат». Прогулянка по околицях до водоспаду, над яким нависає 20-метровий міст. 

Відвідування Яремчанської заповідника, який створено в 1992 році з метою збереження і розмноження парнокопитних. Тут Ви можете побачити оленів, косуль, диких кабанів (Дод.оплата за вхід на територію).

Вільний час для поселення, відпочинку: СПА процедур і відвідування Аква-зони в готельному комплексі "Романтик", прогулянок по лісі або до річки, активного відпочинку на квадроциклах, велопрогулянок, кінних прогулянок.

2 день
Сніданок.

Поїздка по Карпатам Тури Буковель літом Карпати тури на тиждень

09:30 Переїзд до Женевського водоспаду «Гук» (пішохідна прогулянка по лісу від дороги до водоспаду близько 4-х км) - за наявності сухої погоди! - водоспад розташований на висоті близько 900 м над рівнем моря. Цей прекрасний об'єкт природи утворився в післявоєнний період в результаті сильної повені. Гук - це гарний водоспад, в якому вода падає з висоти 15 метрів. Неподалік від водоспаду можна побачити округлі листки кремени білої, а біля самої води зростає смолка біла, незабудка болотна, герані Робертові, гравілат міський, а також белозер болотний. Все це сприяє тому, що відвідувачі водоспаду бачать неповторний ансамбль природи, в якому кристально чисті бризки води і буйна зелень зливаються воєдино.

Переїзд в Буковель - найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні. Прогулянка по території курорта.Огляд панорами Карпат на крісельному витягу і відпочинок у гірського озера. (Вхідний квиток оплачується додатково) Вільний час для відпочинку на території комплексу до 17:00. Повернення в готель. Вільний час.

3 день
Ранній сніданок.

Тури Гуцульщиною Гуцульщина тури Тури ентнічні Капати

Переїзд в Косів - мальовниче містечко в Івано - Франківській області, який славиться гарною природою і знаменитим гуцульським базаром, який отримав свою славу завдяки різноманітним автентичним гуцульським виробам і сувенірам.
Шопінг на Косівському базарі, де можна придбати оригінальні товари народних ремесел за вигідними цінами.
В рядах можна побачити Великодні писанки, різьблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, рахви, пласти, орли, ложки, діжки, бербениці, розписаний керамічний посуд, куманці, скульптурки, кахлі, вишиті і ткані сорочки, рушники, килими і верети , ліжники, вироби з бісеру, металу, шкіри.
Факультативно в Косові майстер-клас з гончарства під керівництвом досвідченого майстра, який познайомить з матеріалом (глиною) і її властивостями; кожен зможе розмалювати заготовку або зробити власний виріб на гончарному крузі (бронюється з туром / за дод. плату).
Переїзд в м. Коломию - чарівне містечко Прикарпаття з багатою історією і красивою австро - угорської архітектурою. Екскурсія по місту. Відвідування унікального, єдиного в Європі, музею «Писанка», архітектурна будова якого в формі найбільшого у світі яйця стало візитною карткою Коломиї. (Вхідний квиток оплачується додатково)  (Експозиція музею налічує більш, ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу). Повернення в готель. Вільний час.

4 день
Сніданок.Вільний день.

Верховина тури Тіні Забутих предків екскурсія Экскурсии по Карпатам

Факультативно пропонуємо екскурсію «Земля Гуцульська ... Тіні забутих предків».

Переїзд в Верховину. Відвідування приватного музею гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика, який знаходиться в приватному будинку. Колекція музею збиралися цією людиною протягом 30 років. У колекції предмети побуту, старовинний гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Предмет особливої ​​гордості - колекція музичних інструментів. (Вхідний квиток оплачується додатково).

Відвідування будинку -музею кінофільму «Тіні забутих предків», відкритого в 2000 р в будинку, в якому в 1963-64 рр. жив під час зйомок режисер фільму С. Параджанов. Відвідувачі тут можуть ознайомитися з історією створення картини (Вхідний квиток оплачується додатково).

Обід в Гуцульській колибі зі страв національної кухні (оплачується самостійно).

Переїзд в с. Криворівня .Огляд «Музею будинку- гражди». У земельно-податкових книгах записи про цей будинок від 1858 г. Наприкінці XIX - поч. ХХ ст. тут проживали Палій і Параска Харуки. Часто до Харуків приходили Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Володимир Гнатюк, які відпочивали у Криворівні та збирали етнографічні матеріали. У 1964 р будинок-ґражду було використано під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків».  У 1993 р споруду відреставрували і через рік під час Першого Всесвітнього конгресу гуцулів тут було відкрито музей (вхідний квиток оплачується додатково).

Повернення в готель. Вільний час.

5 день

Сніданок. Вільний день для відпочинку.

 Тури Говерла

Факультативно пропонуємо  сходження на г.Говерлу - найвища і найпопулярніша гора України.От вже сотні років вона притягує до себе туристів і заворожує своїми казковими пейзажами з висоти 2061 м..Сходження від б.в. «Заросляк» .Це унікальна можливість випробувати свої сили і побачити Карпатські гори у всій красі. (додатково оплачується)

6 день
Ранній сніданок. Виселення.

Переїзд в Івано-Франківськ (Станіславів чи Станіслав до 1962 р.) - місто в межиріччі Надвірнянської і Солотвинської Бистриць, в передгір'ї мальовничих Карпат. У 1662 р місто отримало Магдебурзьке право. Воно засновано на місці села Заболоття, як фортеця для захисту від набігів кримських татар та опорний пункт польських магнатів Потоцьких на Галицькій землі.Оглядова екскурсія по старому місту.Обід в одному з етно-ресторанів, які пропонують для своїх відвідувачів автентичний інтер'єр і національну кухню (оплачується самостійно).
Переїзд у Львів.Прибуття орієнтовно о 16:00 на зал.вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено. Туроператор не несе відповідальності за погоду і дороги.

Вартість туру під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.