Тур для дітей «Карпатські пейзажі»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Яремче-Буковель-водоспад Женецький-Стежка Довбуша-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів ... Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

1-й день

Збір групи у Львові . Виїзд з зал. вокзалу о 08:30.

Тури в Карпати зі Львова

Переїзд в Яремче - найбільш відомий туристичний центр, розташований в центральній частині Українських Карпат у районі хребтів Чорногори та Горгани. Ця місцевість об'єднує в собі всю красу Карпат з її колоритними звичаями, мальовничими пейзажами, чистим повітрям, річками, струмками та гірськими вершинами, тому Яремче по праву називають «Зеленою перлиною Карпат». Прогулянка по околицях до водоспаду, над яким нависає 20-метровий міст. Вільний час для відвідування сувенірного ринку.

Відвідування Яремчанської заповідника, який створено в 1992 році з метою збереження і розмноження парнокопитних. Тут Ви можете побачити оленів, косуль, диких кабанів (Доп. Оплата за вхід на територію).
Поселення.
Вільний час для поселення, відпочинку: СПА процедур і відвідування Аква зони в готельному комплексі «Романтик», прогулянок по лісі або до річки, активного відпочинку на квадроциклах, велопрогулянок, кінних прогулянок.

2-й день

Карпатські пейзажі тур

09: 00.Переезд до Женецького водоспаду «Гук» (за наявності сухої погоди), який розташований на висоті близько 900 м над рівнем моря. Цей прекрасний об'єкт природи утворився в післявоєнний період в результаті сильної повені. Гук - це красивий водоспад, в якому вода падає з висоти 15 метрів. Неподалік від водоспаду можна побачити округлі листки кремени білої, а біля самої води зростає смолка біла, незабудка болотна, герані Робертова, гравілат міський, а також белозер болотний. Все це сприяє тому, що відвідувачі водоспаду бачать неповторний ансамбль природи, в якому кристально чисті бризки води і буйна зелень зливаються воєдино (Піша прогулянка до водоспаду від дороги по лісу біля 4-х км).

Переїзд ГК Буковель. Прогулянка по території курорта- найбільшому гірськолижному курорту європейського рівня в Украіні.Огляд панорами Карпат на крісельному витягу  (квиток оплачується додатково).

Вільний час для обіду, прогулянок кінних або піших, купань і сонячних ванн на березі гірського кристально-чистого озера (в літній час за наявності теплої і сприятливої погоди).

Повернення в готель.

3-й день

09:00 Виселення.

Екскурсії зі Львова в Карпати

Карпати важко уявити без Довбуша. Він буде з Вами завжди поряд. Від матері Чорногори до скель в Бубнище лунає слава про ватажка опришків. Скрізь, де ступала нога славного молодця Олекси Довбуша, залишилася історична згадка. Одним з таких місць є художньо-меморіальний комплекс «Стежка Довбуша» в Яремче, що знаходиться недалеко від Яремче в межах Карпатського Національного природного парку, куди ми вирушимо на прогулянку.
Виїзд до Львова. Прибуття до Львова орієнтовно о 19:00 на зал. вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг. Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.Обслуговування у вільний час не передбачено. 

Вартість  під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.