Тур для груп «Закарпатський уікенд». Збір в м.Ужгороді.

Під організовану групу.
Маршрут: Ужгород-Урочище «Воєводино» парк Шенборна- Мукачево-Термальні води «Косино» -Чинадієво-Замок Шенборна- Замок Сент-Міклош-Ужгород
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Відпочиньте від суєти, забудьте на мить про роботу і нескінченні справи, відчуйте ту дитячу безтурботність, яка дарувала Вам справжню радість і смак життя.

1 день

Прибуття самостійне в м.Ужгород. Зустріч на вокзалі зранку. Трансфер в готель. Поселення в готель відповідно до розрахункового часу (Заселення після 14:00, виселення до 12:00).

11:30 Зустріч з гідом на рецепції. Оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з оглядом Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів і Закарпатського музею народної архітектури та побуту, прогулянка по історичному центру стародавнього і вічно молодого Ужгорода, прогулянка по липовій алеї - вул.Корзо. (Тривалість 3 години) .

Вільний час для самостійної трапези і знайомства з кулінарією Закарпаття, прогулянок, фотосесій і просто насолодою красою старовинного города.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Аристократичний парк Шенборна» - Урочище «Воєводино».

Урочище «Воєводино» - це саме те місце, де можна відчути себе справжніми аристократами і насолодитися дотиками дбайливих рук людини до природи - парком Шенборна.Відвідувачів зустрічають вхідні ворота, які є своєрідним порталом між двома епохами на Закарпатті - епохою Австро-Угорщини і сучасної України .

Екскурсія по території парку. Нас зустрічають 7 унікальних ліхтарів, які символізують 7 днів тижня, 12 містків, що символізують 12 знаків зодіаку .Кельтский сад, де можна побачити календар друїдів в рунічному колі, різні дерева,що відповідають датам народження людей.Ви прогуляєтеся навколо озера, дізнаєтеся історію маленького острова, який своїми обрисами нагадує контури Австро-Угорської імперії.

Вільний час для самостійних прогулянок парком, особливо приємних в гарній кареті.

Бажаючі можуть замовити райдужну форель, виловлену власноруч, на вечерю в ресторані «Голодна форель» (Оплачується самостійно).

Повернення в готель.Вільний час.

2 день

Сніданок.Зустріч з гідом на рецепції. Переїзд в с.Косонь, комплекс «Термальні води Косино» www.kosino.com.ua, що розташований на території 200-річної дубового гаю площею 8 гектарів. (Вартість  вх. квитка на 3 години -  на сайті www.kosino.com.ua). Вільний час для релаксу в термальних басейнах і комплексі королівських саун (3 години).

Переїзд в м.Мукачево-друге за величиною місто Закарпатської області.

Оглядова екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1115 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою.Прогуляєтесь історичним центром міста, оточеному колись міською стіною.Відвідування Мукачівського замку - однієї з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ ст. - замку «Паланок».

Бажаючі можуть відвідати дегустаційний винний зал. Вільний час.Повернення в готель. 

3 день

Сніданок.Виселення.Зустріч з гідом на рецепції.

Переїзд в урочище Бергвар, де знаходиться мисливський будинок ХІХ ст. австрійського графа Шенборна (нині санаторій «Карпати») в долині річки Латориця. Прогулянка по прекрасному в будь-який час року дендропарку навколо замку. Ви прогуляєтеся па території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети.

Переїзд в Чинадієво, відвідування «Замку кохання» Сент-Міклош. Історія замку сягає корінням в далеке середньовіччя, коли Чинадієво (тоді Сент-Міклош) в 1387 р переходить у володіння угорського магната Перені, і в 15 столітті споруджується замок власника Сент-Міклошской домінії, який зберігся до наших днів.

Повернення в м.Ужгород, бажаючі можуть виїжджати з м.Мукачево.

Вільний час.Самостійний від'їзд.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не передбачено.Про бажання брати участь в факультативних заходах просимо інформувати заздалегідь.

Вартість під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.