Тур для груп Синевир та замки

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Замок «Графа Шенборна» (С. Карпати) -Мукачево-Замок «Паланок» -водоспад Шипот-Синевирське озеро-реаб. центр ведмедів-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день
Збір групи у Львові. 08:30 від'їзд від вокзалу.Переїзд в Закарпатську область.

Переїзд в урочищі Берегвар - де на Вас очікує прогулянка «Романтика графського палацу». Ви прогуляєтеся по території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів (нині санаторій «Карпати»), спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, спробуєте воду з Джерела Краси, досхочу нафотографуєтесь серед цвіту сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарвності буків і грабів восени або засніженій зелені сосен і ялинок взимку ...

Час для обіду.

Переїзд в м.Мукачево-друге за величиною місто Закарпатської області. Відвідування Мукачівського замку - однієї з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ ст. - замку «Паланок»

Продовжимо знайомство з Мукачево під час оглядової вечірньої екскурсії «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурой.Прогуляетесь історичним центром міста.

Вечеря.Поселення.Вільний час для відпочинку.

2 день

Сніданок.Виселення.

Переїзд в Закарпатську область в с. Пилипець (за наявності сухої погоди) прогулянка до 12-метрового водоспаду «Шипіт», який знаходиться на річці Пилипець в межах полонини Боржава, біля підніжжя гір Великий Верх і Гимба. Водоспад спадає вниз численними мальовничими каскадами. Біля водоспаду є оглядові майданчики, затишні альтанки, безліч гарних пейзажів, де можна зробити чудові пам'ятні фотографії.
Переїзд на територію Синевирського національного парку, де знаходиться «Морське око» - найбільше гірське озеро України, яке виникло 10 тис. Років тому. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною, а з висоти, як синє око в оточенні могутніх лісів.Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - від 8 до 22 метрів. Озеро оточене стоп'ятдесятирічний ялинками. Природа в околицях як ніде благотворна, хвоя вікових карпатських смерек наповнює повітря цілющим ароматом. Природа у озера століттями залишається незайманою.

Обід.

Далі ми підемо в гості до ведмедиків в реабілітаційний центр бурих ведмедів НПП «Синевир», де їм повертають природні інстинкти і вчать жити дружно.Один з найбільших в Європі і єдиний в Україні реабілітаційний центр бурих ведмедів площею 12 гектарів розташований на території Національного природного парку «Синевир». Місце для центру вибрали не випадково - природні умови, ландшафт і клімат Карпат є типовими для ведмедів цього виду і ідеально підходять для повернення їх до нормального життя.

Повернення до Львова на вокзал орієнтовно 22:00-23:00.
 
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах.

Вартість туру під запит.

У вартість включено:

У вартість не включено:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.