Тур для дітей «Один день у казковому Львові»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів.Програма може бути змінена.
Дати: в будь-який зручний час.

1 день.

Зустріч з гідом на зал.вокзалі.Почнемо наше знайомство зі Львовом.

  

 «Львів крізь віки» - ця автобусна оглядова екскурсія стане машиною часу, яка прокотить Вас по шляхах історії і культури різних епох. Ви також підніметеся на Високий Замок на висоту пташиного польоту (нижня площадка), звідки бере початок історія заснування міста, де відкривається панорама на місто. Минаючи оборонні споруди Середньовічного міста, опинитеся в самому його центрі. (Тривалість 3 години).
Продовжимо знайомство з казковим Львовом.

Обід (1 година).

Пішохідна оглядова екскурсія «Казковий Львів», під час якої Ви:

Насолоджуйтеся прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.Побуваєте в лабораторії алхіміка (+ вх.кв.), частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите, як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький і сфотографуєтеся біля пам'ятника «Рибі» або «Рибі, яка посміхається». Також побачите «Дім легенд» і годинник, що показує львівський час, сажотруса і дракона. (Тривалість 3 години).

  

 Далі нас чекає відвідування музею-зброї «Арсенал», в якому розташована експозиція зброї, колекція військових орденів, колекція гармат та гарматних ядер, елементи військової форми різних часів і народів, лицарські обладунки. (+ Вх. кв.).* Додатково можна замовити лицарський турнір з посвяченням у лицарі хлопчиків як молодших, так і старших.

Вільний час для самостійних прогулянок по місту,покупок сувенірів,відвідування додаткових музеїв.

* Додатково можна замовити:майстер-класи, квести, екскурсію на львівському трамваї замість трансферу на вокзал,екскурсія з театралізованими персонажами, вечеря, трансфер.
Самостійний трансфер на вокзал.

Вартість під запит.

У вартість включено:

У вартість не включено:

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.