Тур для студентів «Львів - зібрання архітектурних стилів»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів.
Тема: м.Львів - зібрання архітектурних стилів.Наочний навчальний матеріал.
Мета: Знайомство з історією архітектури.Візуалізація ваших знань про стилі в архітектурі.
Для кого: Програма для студентів та абітурієнтів архітектурних і художніх шкіл і ВУЗів, а також для тих, хто цікавиться архітектурою.
Дати:в будь-який зручний час.

1 день

Самостійне прибуття до Львова.09:00 зустріч на вокзалі епохи позитивізму. Знайомство.

Пішохідна оглядова екскурсія, під час якої Ви побачите неоготичний костел Св. Ельжбети, бароковий Собор Св. Юра, спорудження в стилі віденського неоренесансу - Головний корпус університету «Львівська Політехніка» .А також елітний район Львова "Новий Світ", що зберіг свій титул «елітного» і до наших часів.Застройка ідеального міста-саду почалася в першій половині XIX столітті, коли в архітектурі панував модернізм, де більшість будинків будувалися як приватні вілли за ексклюзивними проектами.Також Ви побачите колишній костел Св. Марії Магдалени, міську школу Марії Магдалени, легендарний будинок Островерхова, «Палац гіпсових королів» Юзефи Франц, неоготичний храм св. Климентія. Далі екскурсія і знайомство з об'єктами каплиць і склепів на території одного з найстаріших в Європі "Личаківського цвинтаря". (Тривалість 4 години).

Після автобусної екскурсії поселення і вільний час. Обід за додаткову плату.

15:00 Продовжимо знайомство з містом.
На Вас чекає оглядова пішохідна екскурсія по вуличках середньовічного міста, під час якої Ви оглянете площу Ринок, де на початку двадцять першого століття стіни будинків все ще дихають відродженням,побачите строгий класицизм Ратуші.

Також побачите бароковий палац Любомирських, ренесансні Корнякта і Бандінеллі. Далі огляд комплексу Успенської церкви - єдиний в Україні будинок, побудований в стилі пізнього українського відродження. Будівля Товариства "Дністер" - Український модерн з національними мотивами. Домініканський собор Святої Євхаристії - бароковий зразок, Вірменський храм - в романському стилі з фресками і мозаїками в стилі модерну. Латинська катедра, яка будувалась як готична, але добудовувалась за часів відродження і бароко, з каплицею Боїмів-унікальним символом ренесансового різьблення і скульптури. Єзуїтський костел в стилі раннього бароко. (Тривалість 3 години).

Вільний час. Самостійна вечеря в одному з культових закладів.

2 день

Виселення. Речі можна залишити на рецепції або продовжити проживання за додаткову плату.

Збір о 10:00.Продовжимо знайомство з архітектурою міста.

Під час оглядової пішохідної екскурсії Ви побачите: спорудження в стилі еклектики - оперний театр ім. С. Крушельницької, Галицьку ощадну касу, необорочний палац Вчених, Будівлю головного корпусу ЛНУ ім.І.Франка в стилі віденського неокласицизму. Побачите палац Потоцьких в стилі віденського ренесансу - зали 1 поверху. Пам'ятник Адаму Міцкевічу- в кращих традиціях «колони Траяна», готель "Жорж" - унікальний проект віденської фірми «Гельмер і Фельнер» .Прогуляєтесь по проспекту Шевченка періоду забудови другої половини 19 ст., де побачите об'єкти в стилі необароко і модерну.Комплекс Бернардинського монастиря в стилі бароко. (Тривалість 4 години).

Вільний час. Обід за додаткову плату.

Після обіду Ви відвідаєте Львівську картинну галерею, де на реальних прикладах майстрів різних епох зможете відчути класицизм, необароко та багатство стилів кінця 19-початку 20. Закінчимо ми наше знайомство з містом на Ратуші, де з оглядового майданчика зможете оцінити різноманітність ансамблю міста з висоти пташиного польоту. (Тривалість 2 год).

Вільний час, самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.