Тур для дітей «Квітка в камені»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Кам'янець-Подільський-Бакота -Хотин- Чернівці-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.
  
1-й день
08:00 Виїзд зі Львова в Кам'янець-Подільськ.

Переїзд до Скали-Подільської, де можна побачити руїни замкового комплексу, побудованого на Скалі-над-Збручем, які поряд з Кам'янцем, Червоноградом, Бакотою і Брацлавом вважалися одним з найбільших укріплених міст Поділля. Також зможете помилуватися типовими для Поділля пейзажами.
Прибуття в м.Кам'янець-Подільський. Екскурсія оглядова по  місту семи культур, де чудова єдність ландшафту та архітектури міста, майстерність багатьох поколінь зодчих,що довершили геніальне творіння природи, захоплювали гостей в усі часи.

На Вас чекає відвідування відомої фортеці, яка здивує не тільки шанувальників фортифікаційної архітектури. Ця приголомшливої ??краси «квітка» ось вже більше шести століть захоплює кожного, кому довелося її побачити. Гармонійно вписана в казковий ландшафт середньовічна фортеця, укладена в петлю річки, - одна з найцікавіших і найгарніших історичних пам'яток, що входить в число семи чудес України. Унікальність потужного оборонного комплексу, який зберігся до наших днів значно краще, ніж інші фортифікаційні споруди на території країни, в гармонійному поєднанні природнього захисту і створених людиною неприступних укріплень (Вхідний квиток оплачується додатково).

Поселення в готель. Вільний час.

2-й день
Сніданок.

  

Поїздка в Бакоту - мальовниче місце на березі багатоводної річки Дністер. Вперше Бакота згадується в літописі 1024 року. У XIII столітті - велике місто, найважливіший політико-адміністративний центр Дністровського Пониззя (з XIV століття XIII-XIV ст. Територія між Дністром і Південним Бугом) .Історія Бакоти закінчилася в 1981 році, коли в ході будівництва Новодністровської ГЕС населення було виселено, а сам населений пункт повністю затоплений водой..Сьогодні Бакотою умовно називаються місця вздовж берега Дністра, розташовані по сусідству із залишками монастиря. Поїздка здійснюється при сухій погоді.

Мальовничі пейзажі затоки, насичене ароматами трав і рослин п'янке повітря, стародавні келії в скелі і останки скельного монастиря, цілющі джерела, багата історія мало кого залишить байдужим.

Повернення в готель.Вільний час.

Факультативно рекомендуємо річкову прогулянку на теплоході по Дністровському каньйону.
Природа Дністровського каньйону своєрідна і неповторна - круті скелясті або лісисті береги, дика і незаймана природа, мальовничі острови. Громадськість не помилилася, визнавши в 2008 році Дністровський каньйон одним з 7-ми природніх чудес України. Тривалість прогулянки 1 година. Поїздка здійснюється при гарній погоді (оплачується додатково).

3-й день

Сніданок.Виселення.

  

Переїзд в Окопи, де ми побачимо залишки фортеці 17 ст. і панораму відразу двох річок - Дністра і його притоки - Збруча. Прибуття в Хотин, одне з найдавніших міст Бессарабії і Буковини. Відвідування Хотинської фортеці, яка за сім сотень років побачила всякого, але, незважаючи на похилий вік, відмінно збереглася, і оборона якої прославила українських козаків і гетьмана Петра Сагайдачного під час війни 1621 року.

Переїзд в Чернівці. Екскурсія по столиці Буковини, відомої своїми палацами, храмами і житловими будинками. Тут багато пам'яток архітектури європейського рівня, створених ще в XVII-XVIII століттях,які непогано збереглися і до нашого часу. Не випадково Чернівці «охрестили» симбіозом пам'ятників зодчества, які є сьогодні архітектурною окрасою Відня, Праги і Парижа.
 
Вільний час. Переїзд у Львів.Бажаючі можуть виїжджати додому потягом з м.Чернівці.
Повернення до Львова орієнтовно 23:00.
 
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.

Вартість туру з особи. під запит
На 10 дітей -1 керівник безкоштовно.

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.