Тур для дітей В гості до Св. Миколая в резиденцію в Косові

День Святого Миколая - це дивне свято для всіх, хто вірить в чудеса. У маєтку в засніжених Карпатах дітей очікують найказковіші і незабутні враження в офіційній резиденції Святого Миколая.

Ласкаво просимо в засніжені Карпати в чарівне свято День Святого Миколая!

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Івано-Франківськ-Коломия-с.Пістинь-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний зимовий час.

  

1 день

Самостійне прибуття до Львова. 8:30 .Переїзд в Івано-Франківську область в древній Галич - столицю Галицько-Волинського князівства. Оглядова екскурсія по місту-колисці Галицького краю.
Переїзд в Івано-Франківськ (Станіславів чи Станіслав до 1962 р.) - місто в межиріччі Надвірнянської і Солотвинської Бистриць, в передгір'ї мальовничих Карпат.
У 1662 р. місто отримало Магдебурзьке право. Ззасновано воно на місці села Заболоття, як фортеця для захисту від набігів кримських татар та опорний пункт польських магнатів Потоцьких на Галицькій землі.Місто починалось з Ринкової площі і ратуші, які збереглися донині, трохи видозмінені протягом стількох років ... Оглядова екскурсія по старому місту.

Час для обіду.

Переїзд в Коломию - чарівне містечко Прикарпаття з багатою історією і гарною австро - угорською архітектурою. Екскурсія по місту. Відвідування унікального, єдиного в Європі музею «Писанка», архітектурна будова якого в формі найбільшого у світі яйця, стало візитною карткою Коломиї. (Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу).

Поселення в готель. Вечеря.Вільний час.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Довгоочікувана поїздка в гості до Святого Миколая в його офіційну резиденцію в с.Пістинь.
Всі з нетерпінням чекають дива!
Знаючи це, Святий Миколай щороку приходить до нас в гості і приносить слухняним дітям подарунки. Відвідування чарівного містечка, офіційної резиденції Св.Миколая, зустріч з героями улюблених казок, а також Ви побуваєте в маєтку Святого Миколая і зможете звернутися до нього зі своїми побажаннями і проханнями.
 
Обід.Повернення до Львова (орієнтовно о 19:00).

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах!

ВАРТІСТЬ під запит.

У вартість входить:
- проживання в готелі, номери стандарт 3-4 х місцеве;
- харчування економ (1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря);
- екскурсійно - транспортне обслуговування по програмі;
- групова страховка категорії А для резидентів України (НС 1000 грн. МС 5000 грн.)

У вартість не входить:
- подарунки у Св. Миколая;
- вх.квитки в музеї;
- особисті витрати;

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.