Тур для дітей одноденний Фортеця «ТУСТАНЬ»-зоопарк «Лімпопо»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів- Сколівські Бескиди Фортеця «ТУСТАНЬ»-зоопарк «Лімпопо» -Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів ... Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

  

1 день

Збір групи у Львові. 08:45 Переїзд в Карпати, Сколівські Бескиди - це заповідна територія, яка розташована в Карпатських горах в Львівській області. Парк охоплює більшу частину Сколівського району та деякі ділянки сусідніх районів (Дрогобицький та Турківський). Загальна площа заповідної зони становить 35684 га. НПП був створений 1 лютого 1999 року і призначений для відтворення і раціонального використання природних територіальних комплексів північно-східної частини Українських Карпат.
 
Далі переїзд до Урицьких скель, які належать до історико-культурного заповідника «Тустань» в складі природнього національного парку «Сколівські Бескиди». "Тустань" - наскельна фортеця-місто, яка існувала в IX-XIII ст. на північ від теперішнього села Урич Сколівського району Львівської області. Висоти цієї місцевості становлять від 500 до 900 м над рівнем моря. Фортеця була побудована на скелях, які зараз піднімаються на цій місцевості. Ці скелі є видатною пам'яткою природи та археології національного значення. Саме тут знайдені рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками колишньої давньоруської фортеці. У скелях вирубані гроти, підземні ходи, колодязі. Унікальність фортеці Тустані полягає в тому, що є можливість точного (понад 90%) відтворення дерев'яної забудови, що існувала на скелях у IX-XIII ст. При цьому, можна відтворити не тільки планувальну структуру, але і вертикальну організацію будівлі. Це пов'язано з тим, що будівельники, споруджуючи неприступну дерев'яну фортецю на скелях, видовбали в кам'яних скелях пази для закріплення дерев'яних конструкцій. Зазвичай колишнього дерева давно немає, а сліди в камені збереглися.

Переїзд в Меденичі. Відвідування приватного зоопарку «Лімпопо».

В даний час тут проживає понад 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни: серед них леви, тигри, рись, пума, леопард, лев, верблюди, лами, страуси, дикобрази, кенгуру, носуха, поні, степові собачки і багато інших. Територія зоопарку складає більше 3-х гектаров.На території є кафе. (+ Вхідний квиток.) 
Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 19:00

Вартість з чол. під запит.
На 10 + 1 безкоштовно

У вартість входить:

У вартість не входить:

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.