Тур для дітей Львів-Зоопарк «Лімпопо»-Дельфінарій

Під організовану групу.
Маршрут: Львів -Зоопарк «Лімпопо» (Мединичі) -Дельфінарій (Трускавець) - Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день

Самостійне прибуття до Львова. 08:00 Зустріч на вокзалі представником компанії.

08:00 Трансфер груповий в хостел.Поселення відповідно до розрахункового часу (заселення в 14: 00 / виселення 12:00, за раннє заселення доплата. Речі можна залишити безкоштовно на рецепції).

Всупереч громадській думці, що казок не буває, а казкових міст тим більше, можна з повною впевненістю стверджувати, такі міста на нашій Землі є, а Львів один з них! Пропонуємо Вам, маленькі друзі, перевірити це сьогодні.

   

09:00 Пішохідна оглядова екскурсія «Казковий Львів», під час якої Ви:
Насолоджуйтеся прогулянкою по Середньовічним вулицями, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.Побуваєте в лабораторії-алхіміка (+ вх.квиток), Частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький і сфотографуєтеся біля єдиного в світі пам'ятника «Риба» або «Риба, яка посміхається» .Так само побачите «Дім легенд» і годинник, що показує львівський час.Де ще таке можна побачити, як н е у Львові (Тривалість 3 години).

Прийшов час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Продовжуємо знайомство з казковим містом з відвідування музею зброї «Арсенал», в якому розташована експозиція холодної та вогнепальної зброї, колекція військових орденів, колекція гармат та гарматних ядер, елементи військової форми різних часів і народів, лицарські обладунки. (+ Вх.квиток).

Час на поселення (30 хвилин).

Далі нас чекає продовження знайомства зі "Казковий Львовом". Вас чекає солодка магія (відвідування) «Шоколадній» і «карамельний», а так само «пряникової» мастерній.Відвідаєте шахту в самому центрі міста «копальні кави», де видобувають і варять смачну каву. (1 година).

На сьогоднішній день знайомства з казковим містом закінчилося, але завтра Вас чекають нові пригоди.Вільний час.

18:00 вечеря. Самостійне повернення в хостел.

2 день

Виселення. Зустріч з гідом. Сніданок в кафе міста.

08:00 Виїзд зі Львова до Трускавця.

   

Відвідання єдиного в Західній Україні розважально-оздоровчий комплексу з дельфінами «Оскар» в Трускавці,який щиро запрошує всіх глядачів відвідати унікальні вистави і отримати незабутні враження і емоції. У дельфінарії знайшли свій новий будинок шість чорноморських дельфінів і три морських котиків. У дітей і дорослих є можливість поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати з ними в басейні і зробити фото на пам'ять. (+ Вхідний квиток)

Обід.

Переїзд в Мединичі. Відвідування приватного зоопарку «Лімпопо».

В даний час тут проживає понад 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни: серед них леви, тигри, рись, пума, леопард, лев, верблюди, лами, страуси, дикобрази, кенгуру, носуха, поні, степові собачки і багато інших. Територія зоопарку складає більше 3-х гектаров.На території є кафе. (+ Вхідний квиток.)
19:00-20:00 Орієнтовне прибуття до Львова.
Вільний час для покупки сувенірів, Факультативних майстер-класів і квестів http://event-galicia.lviv.ua для дітей. Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг. 

Вартість туру з дитини під запит.

На 10 дітей -1 керівник безкоштовно!

У вартість включено:
- груповий трансфер вокзал-хостел в 1-й день.
- груповий трансфер Львів-Трускавець-Мединичі-Львів ;.
- Розміщення в хостелі (міні готель c зручностями на поверсі 6-12 місне розміщення і з одно / дво-ярусними ліжками) ближній центр / центр (1 ніч);
- екскурсійне обслуговування по програмі;
- екскурсія в Музей-Арсенал;
- харчування "економ" комплексне -1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря;
- групова страховка СК "Еталон" покриття НВ 1000 грн. МС 5000 Грн. категорії А для громадян України від 2 до 65 років;

У вартість не включено:
- обслуговування у вільний час;
- вхідні квитки в об'єкти відвідування;
- проїзд в міському транспорті;
- особисті витрати;
- факультативні заходи;
Додатково можна замовити: поліпшене харчування, умови проживання, трансфер, майстер-класи, квести.

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.