Тур для дітей Львів-Фортеця «ТУСТАНЬ»-зоопарк «Лімпопо»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів- Сколівські Бескиди (Урич Фортеця «ТУСТАНЬ») - зоопарк «Лімпопо»-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Під групу в будь-який час

1 день

Самостійне прибуття до Львова. 08:00 Зустріч на вокзалі.

08:00 Трансфер груповий в хостел. Заселення відповідно до розрахункового часу (заселення в 14: 00 / виселення 12:00, за раннє заселення доплата.Речі можна залишити безкоштовно на рецепції).

Всупереч громадській думці, що казок не буває, а казкових міст тим більше, можна з повною впевненістю стверджувати, такі міста на нашій Землі є, а Львів один з них! Пропонуємо Вам, маленькі друзі, перевірити це сьогодні.

  

09:00 Пішохідна оглядова екскурсія "Казковий Львів", під час якої Ви:
Насолодитеся прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.Побуваєте в лабораторії алхіміка (+ вх. квиток), Частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите, як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький і сфотографуєтеся біля пам'ятника «Риба» або «Риба, яка посміхається».Також побачите «Дім легенд» і годинник, що показує львівський час. (3 години)

Прийшов час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Продовжуємо знайомство з казковим містом з відвідування музею зброї «Арсенал», в якому розташована експозиція холодної та вогнепальної зброї, колекція військових орденів, колекція гармат та гарматних ядер, елементи військової форми різних часів і народів, лицарські обладунки. (+ Вх. квиток).

Час на поселення (30 хвилин).

Далі нас чекає продовження знайомства з «Казковим Львовом». На вас чекає солодка магія (відвідування) «Шоколадної» і «Карамельної», а також «Пряникової» майстерні.Відвідування шахти в самому центрі міста «Копальні кави», де видобувають і варять смачну каву. (1 година).

На сьогоднішній день знайомство з казковим містом закінчилось, але завтра на Вас чекають нові пригоди.Вільний час.

18:00 вечеря. Самостійне повернення в хостел.

2 день

Виселення. Зустріч з гідом. Сніданок в кафе міста.

  

08:45 Виїзд в Карпати.

Переїзд в Карпати, Сколівські Бескиди - це заповідна територія, яка розташована в Карпатських горах в Львівській області. Парк охоплює більшу частину Сколівського району та деякі ділянки сусідніх районів (Дрогобицький та Турківський). Загальна площа заповідної зони становить 35684 га. НПП був створений 1 лютого 1999 року і призначений для відтворення і раціонального використання природних територіальних комплексів північно-східної частини Українських Карпат.

Далі переїзд до Урицьких скель, які належать до історико-культурного заповідника «Тустань» в складі природнього національного парку «Сколівські Бескиди». Тустань - наскальна фортеця-місто, яка існувала в IX-XIII ст. на північ від теперішнього села Урич Сколівського району Львівської області. Висоти цієї місцевості становлять від 500 до 900 м над рівнем моря. Фортеця була побудована на скелях, які зараз піднімаються на цій місцевості. Ці скелі є видатною пам'яткою природи та археології національного значення. Саме тут знайдено рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками колишньої давньоруської фортеці. У скелях вирубані гроти, підземні ходи, колодязі. Унікальність фортеці Тустані полягає в тому, що є можливість точного (понад 90%) відтворення дерев'яної забудови, що існувала на скелях у IX-XIII ст. При цьому, можна відтворити не тільки планувальну структуру, але і вертикальну організацію будівлі. Це пов'язано з тим, що будівельники, споруджуючи неприступну дерев'яну фортецю на скелях, видовбали в кам'яних скелях пази для закріплення дерев'яних конструкцій. Зазвичай колишнього дерева давно немає, а сліди в камені збереглися.

Переїзд в Мединичі. Обід.Відвідування приватного зоопарку «Лімпопо».

На даний час тут проживає понад 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни: серед них леви, тигри, рись, пума, леопард, лев, верблюди, лами, страуси, дикобрази, кенгуру, носуха, поні, степові собачки і багато інших. Територія зоопарку складає більше 3-х гектарів.На території є кафе. (+ Вхідний квиток.)

Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 19:00.
Вільний час для покупки сувенірів, факультативних майстер-класів і квестів http://event-galicia.lviv.ua для дітей. Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.

Вартість туру з дитини під запит

На 10 дітей -1 керівник безкоштовно!

У вартість включено:

- груповий трансфер вокзал-хостел в 1-й день.
- груповий трансфер Львів-Трускавець-Мединичі-Львів ;
- Розміщення в хостелі (міні готель c зручностями на поверсі 6-12 місне розміщення і з одно / дво-ярусними ліжками) ближній центр / центр (1 ніч);
- екскурсійне обслуговування по програмі;
- екскурсія в Музей-Арсенал;
- харчування "економ" комплексне -1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря;
- групова страховка СК "Еталон" покриття НВ 1000 грн. МС 5000 Грн. категорії А для громадян України від 2 до 65 років;

У вартість не включено:

- обслуговування у вільний час;
- вхідні квитки в об'єкти відвідування; Зоопарк "Лімпопо"
- проїзд в міському транспорті;
- особисті витрати;
- факультативні заходи;

Додатково можна замовити: поліпшене харчування, умови проживання, трансфер, майстер-класи, квести.

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.