Тур "Леся Українка в Грузії"

Леся Українка в Грузії

орієнтовна програма

  

 

1 день: Батумі
Прибуття в Батумі. Зустріч з представником фірми. Поселення до готелю.
Вечеря. Ночівля в готелі.

2 день: Батумі

Сніданок. Батумі - улюблене місто Лесі Українки, бюст який встановлено на алеї Дружби Приморського парку Батумі. Вільний час Екскурсія по місту. Батумі - "Грузинський Сінгапур", найвідоміший чорноморський курорт Грузії з населенням 120 000 осіб. Візитна картка Батумі, улюблене місце містян та гостей міста - Батумська П'яцца, побудована в 2009 р., площа Аргонавтів зі статуєю Медеї . Обід. Дельфин - шоу. Екскурсія по місту: танцюючі фонтани (лазерне шоу); Прогулянка по бульвару. В 2010 році прикрасою міста стала нова, 7-метрова, рухома скульптура Кохання. Статуя являє собою фігури жінки та чоловіка. Вони прагнуть один до одного, на протязі 8-10 хвилин дуже оригінально та красиво рухаються назустріч один одному і зливаються в кінці кінців в одне ціле. Прогулянка по бульвару. Підйом на канатці«Арго» - вечірній Батумі , як на долоні. Вечеря . Ночівля в готелі.

3 день: Кутаїсі
Сніданок. Прибуття до Кутаїсі, де Леся Українка вона провела декілька років і для своєї молодшої сестри написала підручник «Історія древніх народів сходу». Оглянемо будинок, де проживала велика донька українського народу. Пройдемося по вул. Лесі Українки в Кутаїсі. Тут вона провела декілька років, а для своєї молодшої сестри написала підручник «Історія древніх народів сходу». Оглянемо будинок, де проживала велика донька українського народу. Свою "Лісову пісню" 1910 р. Леся Українка написала саме в Кутаїсі. А у 1912р. тут був написаний «Камінний господар». в Вільний час . Обід. Екскурсія по старовинному місті Кутаїсі, якому більше 3 тисяч років. Відвідання монастиря та академії Гелаті (XII ст.), заснованих великим грузинським царем Давидом IV-Будівничим, які внесені до списку пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Екскурсія до карстової печери Прометея, де згідно легенди Прометей дав вогонь людям і був за це прикований до скелі. Вечеря. Поселення до готелю. Ночівля в готелі.

4 день: Кутаїсі - Мцхета - Тбілісі

Сніданок. Приїзд до Мцхети. Екскурія по стародавній столиці Грузії Мцхеті - місто-музей, яке внесене до числа пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідання катедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), в основі якого захоронена одна з головних християнських святинь Хітон Господній, а також місце захоронення багатьох грузинських царів. Тут же знаходиться частина життєдайного стовпа. Відвідання древнього храму-монастиря Джварі (VI ст.). Обід.. Переїзд до Тбілісі. Столиця Грузії унікальна. Стоїть вона на декількох гірських пагорбах, на котрі ярусами «сповзають» старовинні квартали міста. Тбілісі - це прекрасна ріка Кура з її мальовничими скелястими берегами, яка протікає через все місто.«Старе Місто» - історичний центр Тбілісі, знаходиться у підніжжя гори Мтацмінда (Свята Гора). Оглянемо Тбіліську вулицю імені Лесі Українки, де вона проживала, коли вперше приїхала до Грузії. Ця вулиця до цих пір носить її ім'я. У Тбілісі, в 1907 році, вона написала драму «Осіння казка». Пам'ятні місця пов'язані з українською історією - пам'ятник Т. Шевченку, меморіальна дошка Л. Українці, Перша гімназія, де вчився М. Грушевський,відвідання кімнати-музею.. Грузинська фолькльорна вечеря (супра) з запальними грузинськими танцями і піснями .Поселення до готелю. Ночівля.

5 день: Тбілісі - Телаві - Сігнагі - Манаві - Тбілісі Сніданок. Через гомборський перевал - Місто Телаві, яке Леся Українка відвідала одразу по прибуттю до Грузії і прожила тут найдовше. (1903-1909). Екскурсія по Телаві - це головне місто та адміністративний центр Кахетії, музей-фортеця царя Ерекле ІІ (XVIII ст.), який підписав Георгієвський трактат з Російською імперією. В центральному парку Телаві встановлено пам'ятник поетесі, найкращий з усіх. Тендітна жінка, чий погляд спрямований на Алазанська долина. Будинок, де жила поетеса з меморіальною табличкою. Тут вона написала драматичні поеми "На полі крові", "В пущі", гумореску "Примхи музи". Обід. Далі, попри Гремі , прямуємо до «міста вічного кохання» Сігнагі. Екскурсія по Сігнагі, яке розташоване на вершині гірського хребта, який підноситься над Алазанською долиною.Кулінарний майстер клас та вечеря в грузинському замку «ШАТО ФОРТ ДЕ МАНАВИ» . Повернення до Тбілісі. Ночівля в готелі.

6 день: Тбілісі
Сніданок. В залежності від вильоту трансфер в аеропорт та повернення додому.

Вартість туру з особи:під запит.

У вартість входить:


У вартість не входить:

© ПП "Галиция-тур" 2002-2024 | Все права защищены.