Просимо ознайомитися з Договором офертою на туристичне обслуговування


Просимо ознайомитися в основними правилами і нашими рекомендації під час Вашої подорожі (Україна):

ГОТЕЛЬ

- Розрахунковий час в готелі. У більшості готелів заселення відбувається з 14:00, а виселення в 11:00 або 12:00. Прохання уточнювати розрахунковий час в готелі або у менеджера.

- Раннє заселення / виселення. Якщо Ви хочете гарантовано заселитися або виселитися в номер до або після розрахункового часу - прохання заздалегідь потурбуватися про таку послуги. Доплата може становити як за добу,пів доби, фіксована вартість-прохання уточнювати у менеджера.

- Особисті речі. Як правило, всі готелі надають безкоштовну послугу - зберігання речей в камері схову або на рецепції в день заїзду / виїзду. Цінні речі і документи прохання зберігати тільки в сейфі!

- Додаткові послуги в готелі. У готелях тур класу (нижче 4 ****) фена, праски, холодильника, халатів, тапочок - немаєі. Якщо в номерах є міні бар - наповнюється за додаткову плату. Вартість додаткових послуг прохання уточнювати у адміністратора готелю.

- Пошкодження майна. Сплачується готелю виходячи з вартості нанесеного збитку. Якщо Ви помітили поломку або пошкодження в номері при заселенні - прохання проінформувати адміністратора.

-Туристи подорожують одні, якщо не бронювали наперед одномісне розміщення, можуть бути розміщені при 2-х або 3-х місцевому розміщенні на підселення. Додаткове місце може бути у вигляді додаткової ліжка, дивана, євро розкладачки.

-Умови розміщення в номері. Більшість номерів передбачає двомісне розміщення. Якщо номер передбачає додаткове місце-воно може бути у вигляді додаткової ліжка, дивана, євро розкладачки.

- Правила поведінки. Прохання дотримуватися тиші після 22:00.

ТРАНСПОРТ

- Посадкове місце визначається по мірі надходження бронювань. Місце Ви можете дізнатися у керівника групи на посадці. Прохання звернути увагу, що спинки сидінь в останньому ряду не відкидаються.

- Вид транспорту в збірних екскурсійних турах залежить від сформувалася групи. Перевезення здійснюються: При групі від 3 до 8 осіб - міні вен або мікроавтобус на 8 місць. При групі від 8 до 18 осіб-мікроавтобус на 18 місць. При групі від 19 до 25 місць - мікроавтобус на 20 - 27 місць. При групі більше 27 осіб-автобус 30 - 49 місць

- Напої в транспорті не передбачені. Під час переїздів передбачені санітарні зупинки.- Санітарні зупинки. Користування санвузлом в салоні автобуса, навіть при його наявність, не передбачене. По маршруту передбачені санітарні зупинки кожні 3-4 години. Про місце і час санітарних зупинок по маршруту Ви будете проінформовані керівником групи. Непередбачені зупинки можливі тільки у випадку форс мажорних обставин.

- Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено. Транспорт слід чітко за вказаним маршрутом.

- Правила поведінки. Категорично забороняється пересуватися по салону під час руху транспорту. Категорично забороняється відволікати водія під час керування транспортом. Всі побажання і прохання щодо екстрених зупинок і регулювання тепла або охолодження здійснюються через керівника. Палити і розпивати алкогольні напої в транспорті заборонено.

КАРПАТИ: обов'язково мати зручне взуття, бажано змінну! Якщо Ви плануєте підніматися на крісельному підйомнику - взуття повинна міцно триматися на нозі, щоб не втратити її по дорозі. Так як в Карпатах на кожній горі своя погода-дощовик Вам не завадить або парасольку, а так же теплий одяг.Якщо Ви плануєте підніматися на Говерлу: по червень, а також вже у вересні на вершині г.Говерла можливий сніг, а так же погода на протязі маршруту кілька разів може кардинально змінюватися.

ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не ущемляє інтереси групи і не загрожує зміною програми.Супровід керівником групи чітко в рамках програми. У вільний час - супровід керівником групи не передбачено.В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:

- Забезпечення виконання програми туру,- Інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,- Розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,- Взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,

- Організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі,

- Контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

Мова проведення екскурсії та шляхової інформації по маршруту (російська / українська).

прерогатива залишається за більшістю в групі. Якщо в групі громадяни України- українська мова.

РЕЧІ

Незважаючи на терміни Вашої поїздки, обов'язково візьміть у дорогу хоча б одну теплу річ - куртку або светр, теплі шкарпетки; парасольку чи плащ-дощовик. Якщо у Вашому турі передбачено відвідування аквапарків (басейнів, термальних купалень, готелі з басейнами) або відпочинок на море, візьміть з собою купальник, пляжний рушник, гумові тапочки. Якщо пляж галечний, вам знадобляться спеціальні тапочки для купання.Перш за все, одяг повинен бути комфортним, зручним, краще з кількох шарів - щоб можна було легко роздягтися в автобусі і одягнутися тепліше при виході на екскурсії. Взуття для пішохідних екскурсій повинна бути максимально зручною, без каблуків і бажано непромокаючої.Якщо Ви плануєте відвідувати концерти або вечірні шоу, подбайте про те, щоб Ваш одяг виглядала відповідно. Настійно рекомендуємо мати головний убір від сонця в літніх турах! Не забудьте і про сонячних окулярах.-КАРПАТИ: обов'язково мати зручне взуття, бажано змінну! Якщо Ви плануєте підніматися на крісельному підйомнику - взуття повинна міцно триматися на нозі, щоб не втратити її по дорозі. Так як в Карпатах на кожній горі своя погода-дощовик Вам не завадить або парасольку, а так же теплий одяг.-Якщо Ви плануєте підніматися на Говерлу: по червень, а також вже у вересні на вершині г.Говерла можливий сніг, а так же погода на протязі маршруту кілька разів може кардинально змінюватися.

Страхування

- Страхова компанія Туроператора страхує тільки туристів від 2 до 70 лет.Поетому прохання туристів, не потрапляють під цю вікову категорію, подбати про страхування самостійно. Туристи-Нерезиденти Україні, залишаючи свою країну повинні застрахуватися - переконливе прохання не бути безтурботними до свого здоров'я! З умовами страхування наших партнерів Ви можете ознайомитися на сторінці http://www.etalon.ua або ж тут.Під час Вашої подорожі оригінал (у разі індивідуального поліса) або копія (у разі групового бланка) медичної страховки повинні постійно перебувати у керівника группи або туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.

Якщо Ви запізнилися

- Якщо Ваш транспорт, яким Ви добираєтеся до місця відправлення в подорож спізнюється - просимо поінформувати нас для можливості надання вам посильної допомоги. Просимо давати дійсні контактні телефони для зв'язку з Вами. Якщо ви не повідомили про Ваш запізненні, транспорт відправляється за графіком. Наздоганяти групу Вам доведеться самостійно і за свій рахунок. Якщо Ви запізнилися, пріоритетом керівника є робота з групою і виконання програми.- Якщо Ви запізнилися до місця збору по маршруту, про який Вас поінформував керівник або інформація зазначена у вас у програмі, або відстали від групи-в такому випадку група відправляється за графіком і наздоганяти її Вам доведеться самостійно і за свій рахунок. Просимо давати дійсні контактні телефони для зв'язку з Вами. Якщо Ви запізнилися, пріоритетом керівника є робота з групою і виконання програми. - Правила поведінки. Шановні Туристи, дуже просимо не спізнюватися! Час, витрачений на очікування-скорочує Ваш час на екскурсії і вільний час! Ставтеся з повагою до всіх туристів в групі і намагайтеся бути організованими і максимально раціонально використовуйте свій час.

ПРИЄМНИХ ВАМ ВРАЖЕНЬ!

НЕ ЗАБУДЬТЕ З СОБОЮ: документи підтверджують особу; зарядні пристрої; фотоапарат або відеокамеру зазняти Ваші моменти життя; дрібні готівка; посмішку і гарний настрій!

 

©ГАЛИЦИЯ -ТУР 2002-2017

ТУРЫ ПО УКРАИНЕ | ТУРЫ ЗАРУБЕЖЬЕ